Fundacja Uniwersytet Dzieci

• Uśmiech
  • Otwartość
  • Dyspozycyjność w soboty
  • Opieka nad dziećmi przed i w trakcie zajęć
  • Obsługa recepcji przed zajęciami
  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów na zajęcia
  • Udział w pracach administracyjnych
  • Porozumienie
Zapraszam do składania aplikacji poprzez adres e-mail: wolontariat_krakow@ud.edu.pl lub poprzez formularz na stronie internetowej :https://fundacja.uniwersytetdzieci.pl/
Uniwersytet Dzieci to organizacja non profit, która kreuje lepszą przyszłość dla dzieci. Na sobotnich zajęciach dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat eksperymentują i poznają świat pod okiem naukowców. W szkołach upowszechniamy scenariusze lekcji, przygotowane przez naukowców i przetestowane na zajęciach. Od ponad dekady rozwijamy ciekawość dzieci i przywracamy ją dorosłym. Działamy we współpracy z uczelniami wyższymi w całej Polsce. Dołącz do naszego zespołu!