Stowarzyszenie WIOSNA

Przyjmowanie zgłoszeń
2020-06-01 - 2020-10-31
wolontariusz@wiosna.org.pl
  • Chęć do pomagania i zmieniania świata na lepsze.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Gotowość do działania w drużynie.
  • Jako Lider Akademii Przyszłości budujesz zespół Wolontariuszy - poznajesz osoby zgłaszające się do roli SuperW i tworzysz zespół, z którym będziesz współpracować, by jak najskuteczniej towarzyszyć dzieciom w drodze do odzyskania wiary w siebie.
  • Umożliwiasz dzieciom udział w Akademii - kontaktujesz się z konkretną szkołą i jej dyrektorem lub pedagogiem, poznajesz historie dzieci, by znaleźć idealnego Wolontariusza dla każdego z nich - wszystko w ramach Twojego lokalnego kolegium, czyli "oddziału" Akademii.
  • Zarządzasz zespołem - jako Lider planujesz działania SuperW, czyli Wolontariuszy, którzy spotykają sie z dziećmi podczas indywidualnych spotkań. Powierzasz im zadania, monitorujesz postępy pracy.
  • Organizujesz wydarzenia specjalne dla kolegium - dbasz o to, by wszystkie dzieci z Twojego kolegium otrzymały szansę uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, takich jak Gala Sukcesów czy Dzień Dziecka w "Fotelu Prezesa".
  • Budujesz sieć wartościowych kontaktów osobistych i zawodowych - stajesz się ważnym członkiem lokalnej społeczności i budujesz wyjątkowe relacje osobiste, zawodowe i biznesowe. Nawiązujesz przyjaźnie i uczysz się działania zespołowego.
  • Rozwijasz swoje kompetencje - w pracy z SuperW jako Lider rozwijasz zdolności społeczne i menadżerskie. Bierzesz udział w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy: budowanie zespołu, zarządzanie projektem, planowanie czasu.
  • Uczymy skutecznej komunikacji
  • Budowania i kierowania zespołem
  • Pracy z mediami
  • Organizacji eventów
  • Pracy projektowej
  • Planowania i osiągania założonych celów
  • Zarządzania czasem
Wypełnij krótki formularz na stronie: https://www.superw.pl/zostan-liderem-akademii/?utm_medium=referral&utm_source=biuroUJ&utm_campaign=liderzy2020&utm_content=ogloszenie_liderAP
Główna branża firmy
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Kategoria stanowiska pracy
Pracownicy fundacji, wolontariusze, dyrektorzy, osoby zarządzające
Zmieniaj historie dzieci z Akademii Przyszłości! Akademia Przyszłości pomaga budować poczucie własnej wartości dzieciom, które nie wierzą w siebie. Akademia to dla nich przestrzeń kreatywnej pracy nad własnym potencjałem, który wcześniej - z różnych przyczyn - nie był w pełni rozwijany. O jej sile stanowią Wolontariusze - Liderzy. Bez nich nie byłoby Akademii Przyszłości. Teraz Ty możesz stać się jednym z nich! By SuperW mogli rozpocząć indywidualną pracę z dzieckiem w październiku, kolegia Akademii potrzebują Liderów. Im szybciej do nas dołączysz, tym więcej na tym skorzystasz. Będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich wdrożeniach i profesjonalnie przygotowanych szkoleniach online dla wolontariuszy. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.