Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Spyrosoft S.A.

Program stażowy

praktyka/staż - Etat
Oferowane stanowisko
Program stażowy
Forma zatrudnienia
Etat
Przyjmowanie zgłoszeń
2021-05-04 - 2021-06-25
Miejsce pracy
Kraków
Ilość stanowisk
5
Telefon
798512538
Firmowy adres e-mail
recruitmentcracow@spyro-soft.com
Wymagania
 • Chcesz się dużo nauczyć
 • Postawiłeś już swoje pierwsze kroki w branży IT
 • Chcesz pracować w środowisku Agile
 • Masz odwagę przejąć inicjatywę
 • Znasz angielski i nie boisz się komunikować w tym języku (poziom B2 to nasze minimum)
Opis zadań
 • Do udziału zapraszamy studentów i absolwentów kierunków informatycznych
 • ale także osoby zainteresowane technologią,
 • które są gotowe na ciekawe wyzwania
 • w obszarach związanych z tworzeniem i testowaniem oprogramowania.
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
 • możlwiość zatrudnienia po stażu
 • Elastyczne godziny pracy
Forma składania aplikacji
Wyślij nam swoje CV z poniższą zgodą na maila: recruitmentcracow@spyro-soft.com (zgoda może być dołączona do treści maila, nie musi być wpisana w CV) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Spyrosoft S.A. z siedzibą w Wrocławiu, Plac Nowy Targ 28, dla potrzeb uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Spyrosoft S.A. z siedzibą w Wrocławiu, Plac Nowy Targ 28, odbiorcami moich danych mogą być spółki powiązane z Administratorem, tj.: a) spółki dominujące w rozumieniu przepisów art. 4 § 1 pkt 4 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks Spółek Handlowych, b) spółki powiązane w rozumieniu art. przepisów art. 4 § 1 pkt 5 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks Spółek Handlowych, c) spółki powiązane osobowo z Administratorem tj. takie w których osoby pełniące funkcje w organach Administratora dysponują co najmniej 20% głosów lub akcji. jak również Klienci tych spółek lub podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, które mogą występować w roli administratorów jak i podmiotów przetwarzających, oraz iż moje dane są przetwarzane zgodnie z „Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) tego Rozporządzenia, przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Równocześnie przyjmuję do wiadomości informację o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody oraz chęć korzystania z innych praw można zgłaszać na maila: rodo@spyro-soft.com lub listownie na adres: Spyrosoft S.A., Plac Nowy Targ 28, 50-141 Wrocław Przyjmuje do wiadomości ze dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.
Główna branża firmy
IT
Kategoria stanowiska pracy
Informatycy, administratorzy systemów komputerowych, projektanci baz danych, analitycy sieci komputerowych, inżynierowie systemów, programiści, analitycy IT, graficy komputerowi, deweloperzy testerzy oprogramowania, specjaliści UX, architekci systemu
Dodatkowe informacje
Spyrosoft jest 5. najszybciej rozwijającą się firmą w Europie (według rankingu Financial Times 1000) i właśnie otwiera się na wyszkolenie nowych osób! Oferujemy udział w projektach z różnych domen: Industry 4.0, Finance & Banking, Automotive, Education & Employee Experience, Healthcare & Life Sciences, Geospatial ... a także różnorodność w wyborze stacku technoloigcznego: Java, React, JavaScript, Flutter, React Native, Python, C #, C / C ++, Kotlin i więcej! Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby się Tobą zaopiekować i poprowadzić. Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w branży IT w Spyrosoft – mentoring, wsparcie i dobra zabawa są gwarantowane!

Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Osoba publikująca: Piotr Rapciak

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.