MTR Marta i Tomasz Roszkiewicz

• kreatywność
  • umiejętność pracy głosem
  • punktualność
  • Oprowadzanie grup zorganizowanych i turystów indywidualnych w Jaskini Wierzchowskiej
  • Przewodnik w Jaskini Wierzchowskiej
  • umowa zlecenie
Kontakt e-mail : marta.roszkiewicz@jaskiniawierzchowska.pl kontakt telefoniczny : 600 292 124
Główna branża firmy
Turystyka i rekreacja
Kategoria stanowiska pracy
Pracownicy biur podróży, organizatorzy wycieczek, obsługa turystyczna, obsługa hotelowa, pracownicy biur informacji turystycznej, rezydenci, pracownicy obiektów rekreacyjno-sportowych, trenerzy

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.