Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szkolenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH SZKOLEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20181116

Szkolenie: Sztuka negocjacji i podejmowania decyzji z Alexander Mann Solutions (Jesienna Akademia Rozwoju Osobistego)

Data: 16.11.2018
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, sala 1.103

Podczas warsztatu omówione zostaną różne typy negocjacji, sposoby przygotowania do rozmowy, określenia konkretnego celu negocjacji, oraz czynniki, które mogą wpłynąć na ich przebieg.

Szkolenie poruszy temat szeroko pojętej sztuki negocjacji. Podczas warsztatu omówione zostaną różne typy negocjacji, sposoby przygotowania do rozmowy, określenia konkretnego celu negocjacji, oraz czynniki, które mogą wpłynąć na ich przebieg. Uczestnicy poznają również szereg praktycznych porad dotyczących wyboru taktyk negocjacyjnych, jak również tego, w jaki sposób wpływać na rozmówcę by przekonać go do swojego zdania. 

 

ALEXANDER MANN SOLUTIONS jest światowym liderem w zarządzaniu talentami. Świadczymy usługi w 90 krajach, na terenie obu Ameryk, Europy i Azji. Zajmujemy się pozyskiwaniem najbardziej utalentowanych pracowników dla ponad 65 klientów. W Krakowie i Gdansku mieszczą się 2 z naszych siedniu głównych globalnych centrów biznesowych, jesteśmy również obecni w siedzibach naszych klientów m. in w Warszawie, Wrocławiu i Bydgoszczy. Ponad 1200 osób w Krakowie oraz Gdańsku dostarcza pełną ofertę naszych usług w zakresie rekrutacji i outsorucingu. Do naszych klientów należą wiodące na rynku firmy takie jak Deloitte, Microsoft, czy Credit Suisse.

Termin: 16 listopada 2018 (piątek)
Godziny: 10:00-12:00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4, sala 1.103

Zapisy: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/USMXHQO0

ZAPISY ZAKOŃCZONE

LISTA REZERWOWA ZAMKNIĘTA