Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szkolenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH SZKOLEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20190118

Podstawy programowania Front-End dla każdego

Data: 18.01.2019
Czas rozpoczęcia: 9.45
Miejsce: s. 2.106, WZiKS, ul. Łojasiewicza 4

Biuro Karier UJ i Akademia 108 zapraszają studentów i absolwentów UJ zainteresowanych współczesnymi technologiami internetowymi na warsztat, który pokazuje czym zajmuje się Front-End Developer i jak wygląda programowanie.

W trakcie warsztatu zostaną przedstawione i opisane najważniejsze zagadnienia oraz rozwiązania technologiczne dotyczące stron internetowych.
 
Uczestnicy wraz z prowadzącym będą modyfikować wygląd i działanie przygotowanej strony, poznając w trakcie takie technologie jak: HTML5, CSS3 i JavaScript. Zaprezentowane zostaną narzędzia współczesnego kodera oraz zadania, z którymi na co dzień spotyka się Front-End Developer w pracy. Zapraszamy wszystkich amatorów nowych technologii! Warsztaty odbędą się w formie „live coding”.

UWAGA! By uczestniczyć w warsztatach wystarczy zabrać ze sobą swój własny komputer i pozytywne nastawienie. Niezbędny będzie dostęp do internetu. W sali, w której odbędą się zajęcia, korzystać można z sieci Eduroam lub UJ WiFi. Informacje, jak uzyskać dostęp, znajdziecie Państwo pod adresem https://pomocit.uj.edu.pl/wifi?rozwin=2

Warsztaty są skierowane do każdego, kto chce poznać podstawy funkcjonowania technologii internetowych. Uczestnik nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy technicznej.

Termin: 18.01.2019 (piątek)
Zapisy: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/2QEAHDNS
BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!