Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szkolenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH SZKOLEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20191205

Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa - spotkanie z przedstawicielami AW

Data: 05.12.2019
Czas rozpoczęcia: 9:00
Miejsce: Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, Aula Średnia A

Biuro Karier zaprasza na specjalny wykład poświęcony pracy w Agencji Wywiadu!

 

Celem spotkania będzie przedstawienie specyfiki Agencji Wywiadu jako instytucji państwowej aktywnej w sferze bezpieczeństwa, jej celów, sposobów działania i znaczenia. Zajęcia poprowadzą doświadczeni oficerowie Agencji Wywiadu.

Drugim istotnym tematem, który zamierzamy poruszyć będzie informacja o wymogach, jakim musi odpowiadać kandydat do służby w wywiadzie, o sposobie aplikowania i warunkach służby/pracy w AW, a także próba przedstawienia typowego profilu rozwoju kariery zawodowej oficera wywiadu.

Liczymy na aktywny udział studentów, zapraszamy do zadawania pytań i dyskusji.

 

Agencja Wywiadu jest służbą specjalną odpowiedzialną za pozyskiwanie ekskluzywnych informacji istotnych z punktu bezpieczeństwa zewnętrznego Rzeczypospolitej Polskiej. Informacje i analizy tworzone przez oficerów Agencji Wywiadu trafiają bezpośrednio do najważniejszych organów państwowych w kraju. Pozwala to na podejmowanie strategicznych decyzji, które przyczyniają się do utrzymania bezpieczeństwa państwa oraz wzmocnienia pozycji RP na arenie międzynarodowej.

Agencja Wywiadu oferuje zdecydowanie najciekawszą pracę na rynku w interesującym i dynamicznie zmiennym środowisku. Zapewniamy możliwość stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Poszukujemy osób zmotywowanych, kreatywnych i ciekawych świata. Osób, które potrafią wyjść poza utarte schematy, podejmując wyzwania możliwe do realizacji jedynie w Agencji Wywiadu.

Etos oficera polskiego wywiadu nierozerwalnie wiąże się z silnym poczuciem patriotyzmu, dyskrecją i profesjonalizmem. Wychodząc od najlepszych praktyk obowiązujących w instytucjach administracji państwowej oraz doświadczeń wiodących służb partnerskich, tworzymy własne standardy dopasowane do wyjątkowych zadań stawianych przed Agencją Wywiadu. Dbamy o dobrą atmosferę i efektywną komunikację pomiędzy wszystkimi oficerami niezależnie od ich stażu oraz doświadczenia.

 

Kiedy? 5 grudnia, w godzinach 9:00-11:00

Gdzie? Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, Aula Średnia A

Zapisy: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/9RJQB4V6