Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Najnowsza edycja Targów Pracy już 6 grudnia!

Najbliższa edycja Targów Pracy odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33).

W programie:

Koniecznie zabierz ze sobą swoje CV!

Zapraszamy!

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wystawców

ABB

ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od 25 lat firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 8000 osób w 13 fabrykach i 25 biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. Nasze lokalizacje znajdują się m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku czy Wrocławiu. Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Badawcze (CRC), opracowujące najnowsze technologie przemysłowe na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera biznesy firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw. W Krakowie działa również Centrum Rozwoju Oprogramowania (SDC), które jest globalną jednostką badawczo-rozwojową ABB w zakresie oprogramowania, oferującą systemy wspierające automatyzację w przemyśle i energetyce.

 

więcej o

Accenture Operations

Pomagamy osiągać lepsze rezultaty. Wspieramy transformację firm poprzez outsourcing procesów biznesowych – usług informatycznych, infrastruktury, bezpieczeństwa i chmury.

więcej o

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego

AIP UJ powstało z myślą o przedsiębiorczych osobach, które chcą spróbować swoich sił prowadząc własny startup. Inkubator pomaga studentom, doktorantom i absolwentom UJ w założeniu własnej działalności, bez konieczności otwierania Jednoosobowej Działalności Gospodarczej. Działanie takie odbywa się głównie w formie preinkubacji, tj. użyczenia osobowości prawnej. Dzięki takiej formule"Firmy na próbę" płacąc jedynie niewielki abonament, studenci prowadzący działalność w ramach preinkubacji dostają wsparcie prawne i księgowe, oraz doradztwo ze strony AIP i może skorzystać z przestrzeni coworkingowej, szkoleń i spotkań branżowych.

więcej o

Alexander Mann Solutions

We are Alexander Mann Solutions and we’re passionate about helping companies and individuals fulfil their potential through talent acquisition and management. Today, nearly 4,000 of our talent acquisition and management experts are partnering with our blue-chip clients across multiple sectors and in more than 90 countries. Delivering a distinctive blend of outsourcing and, through our Talent Collective team, consulting services, our unrivaled experience, capability and thought leadership helps our clients attract, engage and retain the talent they need for business success.

więcej o

Brown Brothers Harriman

Brown Brothers Harriman jest najstarszym i zarazem jednym z największych banków prywatnych w Stanach Zjednoczonych. Jego początki sięgają 1818 r. Przez 200 lat istnienia firma wyspecjalizowała się w świadczeniu usług finansowych obejmujących bankowość korporacyjną, zarządzanie inwestycjami, zarządzanie majątkiem, usługi inwestycyjne, a także doradztwo w procesach fuzji i przejęć. Obecnie bank posiada 18 oddziałów rozlokowanych na całym świecie, w tym 5 w Europie, zatrudniając tym samym łącznie ponad 6000 osób. Jego profesjonalne usługi skierowane są zarówno do podmiotów zajmujących się zarządzaniem aktywami, menedżerów inwestycyjnych, jak i instytucji finansowych.


Polski oddział Brown Brothers Harriman otwarty został w 2012 r. w Krakowie. Biuro jest pierwszą w tej części Europy filią firmy i podobnie jak pozostałe zajmuje się obsługą procesów biznesowych w zakresie usług finansowych i inwestycyjnych. Oprócz tego, jego zadaniem jest także technologiczne wsparcie swoich klientów.


Bank Brown Brothers Harriman w Polsce otwarty jest na współpracę z absolwentami uczelni wyższych, zwłaszcza posiadających wykształcenie z zakresu ekonomii i informatyki.

więcej o

Capgemini Polska

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych i technologiach IT. Nasze oddziały zlokalizowane są w 40 krajach. W Capgemini w Polsce mówimy w 30 językach i mamy klientów z różnych zakątków świata. Wspieramy ich w różnorodnych obszarach - od HR-u po IT. Brzmi ciekawie? Być może mamy pracę również dla Ciebie! Dla osób bez doświadczenia lub chcących zmienić branżę oferujemy szkolenia wstępne, w czasie których przygotujemy do pracy w wybranym dziale.


Poszukujemy studentów i absolwentów kierunków technicznych, informatycznych, ekonomicznych, finansowych oraz lingwistycznych ze znajomością języków obcych.

 

więcej o

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do pracy w zakresie m.in.: obsługi prawnej, analiz, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, informatyki, elektroniki, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami i systemami teleinformatycznymi, programowania, kierowania projektami informatycznymi.

Możliwe miejsca służby/pracy: Kraków, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

więcej o

COMARCH

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od roku 1993 pomagamy klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek.

  • Globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami
  • Kilkadziesiąt tysięcy zakończonych z sukcesem projektów, na 6 kontynentach w ponad 60 krajach.
  • 54 spółki oraz biura w ponad 30 krajach.
  • Referencje z całego świata.
  • Własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT.
  • Własne centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Wymagania stawiane naszym kandydatom, są bardzo zróżnicowane. Profil działalności firmy i branże, w których się specjalizujemy( telekomunikacji, finanse, bankowość i ubezpieczenia, handel i usługi, infrastruktura IT, administracja publiczna, przemysł, służba zdrowia, a także sektor małych i średnich przedsiębiorstw) powoduje, że poszukujemy osób o bardzo rozbieżnych profilach.

więcej o

Electrolux

Zakres działalności: produkcja i sprzedaż urządzeń gospodarstwa domowego; centrum usług wspólnych.
Typowe stanowiska oferowane studentom i absolwentom: AP/AR/GL Clerk, Junior Technical Writer, Financial Accounting Assistant, Junior Translation Specialist, Internships (Finance, HR, Learning & Development, Technical Writing)
Dodatkowym atutem jest znajomość dodatkowego, poza angielskim, języka obcego (niemiecki, francuski, rosyjski, szwedzki, węgierski, portugalski, rumuński, grecki).

 

więcej o

EU Careers Kraków

EU Careers Kraków to platforma, która zawiera wszystkie informacje o możliwościach zatrudnienia lub odbycia praktyk/stażu w instytucjach Unii Europejskiej, przydatne zarówno dla studentów planujących przyszłą karierę, jak i dla osób z doświadczeniem szukających nowego wyzwania.
Jesteś zainteresowany pracą w instytucjach, ale nie wiesz, czy spełniasz wszystkie wymagania? A może jesteś świeżo upieczonym absolwentem i raczej skłaniasz się w kierunku stażu? Zapoznaj się z najpopularniejszymi profilami zawodowymi i sprawdź, jakie kwalifikacje są wymagane i jak przebiega nabór na poszczególne stanowiska.

więcej o

Fundacja Uniwersytet Dzieci

Fundacja Uniwersytet Dzieci jest jedną z największych organizacji tworzących edukację w Polsce. Prowadzi największy i najstarszy Uniwersytet Dzieci w różnych miastach Polski. Projekty Fundacji wspierają również edukację formalną na poziomie szkoły podstawowej. Współpracujemy z nauczycielami, rodzicami, wolontariuszami i otoczeniem biznesu. Zespół Fundacji to ludzie z pasją. Dużo wymagamy od siebie, dzięki temu możemy skutecznie wpływać na rzeczywistość wokół nas.
Szukamy wolontariuszy, stażystów i praktykantów, którzy będą spierać naszą misję i zdobywać doświadczenia w pracy w organizacji pozarządowej.

więcej o

Hays Poland Centre of Excellence

At Hays, we are the world’s leading recruiting experts in qualified, professional and skilled people. Our deep expertise across a wide spectrum of specialized industries and professions makes us unparalleled recruiters in the world of work. The Group employs 9,214 staff working worldwide out of 252 offices in 33 countries, across 20 specialisms.

Hays Talent Solutions, our outsourcing business, ranks among the leading players for outsourced recruitment delivery in Europe. Our expertise in the creation, delivery and evolution of intelligent resourcing solutions, combined with our extensive local networks and local hiring market knowledge, means we are perfectly placed to advise clients who are planning to outsource all or part of their hiring functions.

In Poland companies have been selecting Hays as their RPO & MSP partner since 2009. We also operate Hays Talent Solutions Centre of Excellence in Krakow which provides services to our clients across EMEA. We pride ourselves on creating talent solutions that transform and delight our clients.

Currently we are looking for multilingual individuals interested in starting their career in recruitment. We are open for fresh graduates and provide full training to the role of Sourcing Partner, Admin Partner, Recruitment Partner.

więcej o

HCL Poland

HCL Poland Sp. z o. o.   Krakow & Wroclaw  
Are you ready for a challenge, do you want to work with the most exciting people, do you speak European languages,  make your career with technical support or customer service or software developer.   

IT Analyst Technical support with European Languages    Customer Support with European Languages    
Java/J2EE, C++/C#, .Net Developer  

 

więcej o

IBM BTO Business Consulting Services

IBM BTO BCS w Krakowie to jedno z największych i najszybciej rozwijających się centrów ksiegowych na krakowskim rynku, oferujące możliwości rozwoju w wielu różnych procesach i ponad 20 językach. Działamy od 2002 roku i stale zwiększamy zatrudnienie, regularnie tworząc nowe miejsca pracy.

Nasza scieżka kariery pozwala każdemu pracownikowi wykorzystać swoje unikalne kompetencje. Jestesmy dumni z tego, ze wielu naszych Managerów to osoby, które zaczynały karierę w firmie od stanowisk entry-level. Róznorodność procesów i jezyków sprawia, że każdy może u nas znaleźć idealne dla siebie stanowisko.

więcej o

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

Więcej informacji dotyczącej rekrutacji na: http://malopolska.policja.gov.pl/

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Kształcenie w KSAP to początek profesjonalnej kariery w administracji publicznej. Podczas 19 – miesięcznego szkolenia zapewniamy: dostęp do najnowszej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu nowoczesnej administracji, staże zawodowe za granicą i w kraju, intensywną naukę języków obcych, rozwój umiejętności menedżerskich i przywódczych, stypendium i ubezpieczenie społeczne.

więcej o

Lufthansa Group Business Services

Lufthansa Group Business Services (LGBS) acts as a high-performance center, supplying all part of the Group with new power. We make processes simpler, learner, quicker and more efficient – and, as a result, the entire Lufthansa Group more efficient and successful in the long term.
Our core field is business administration, however we do not do it as usual. We make process dynamic. We operate with data and information that we filter and analysis. We identify potential, merger and optimize them and thus create substantial added value -  for our business partners – for entire Lufthansa Group. Together we can make a great difference. Be Lufthansa. Be Yourself.

We are recruiting: Human Resources Services, Finance, Automation, Procurement, Reporting, IT

więcej o

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie poszukuje pracowników, stażystów, praktykantów i wolontariuszy
do wykonywania zadań administracji rządowej z różnych dziedzin, między innymi: prawa, administracji, finansów, infrastruktury, geodezji, ochrony środowiska, spraw obywatelskich i cudzoziemców, polityki społecznej, nieruchomości, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.
   Prowadzimy także nabór na stanowiska operatorów numerów alarmowych 112 w Centrum Powiadamiania Ratunkowego.
   W Biurze Wojewody chętnie nawiążemy współpracę z osobami interesującymi się światem polityki, protokołem dyplomatycznym, mediami (w tym mediami społecznościowymi), PR, komunikacją społeczną.

 

 

więcej o

Motorola Solutions Systems Polska

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej w obszarze public safety, który dostarcza swoje rozwiązania technologiczne instytucjom rządowym i klientom biznesowym. Nasza siedziba w Krakowie znajduje się przy ulicy Czerwone Maki 82.

Działy, do których najczęściej rekrutujemy pracowników i stażystów:  Centrum Oprogramowania, Finanse, Supply Chain, Customer Service, Technical Support, Learning.

Staże. Studentom od 3 roku studiów proponujemy płatne 12-miesięczne staże w oparciu o umowę o pracę. Dbamy o to, aby czuli, że ich praca ma znaczenie i aby jak najwięcej się nauczyli. Nasi najlepsi stażyści otrzymują propozycję zatrudnienia, dlatego jest to najprostsza droga do kariery w Motorola Solutions.

więcej o

NOKIA

Nokia jest światowym ekspertem w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej.
Poszukujemy zarówno doświadczonych pracowników, jak i absolwentów uczelni technicznych, którzy swoją wiedzą i pasją wesprą dynamicznie rozwijający się zespół Nokii w Krakowie.

więcej o

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie

Przyjdź 6 grudnia br. na Targi Pracy UJ i odwiedź stoisko Państwowej Inspekcji Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie. Zapraszamy do spotkania z ekspertami w ramach prowadzonej kampanii „Pracuję legalnie!”. Będzie można porozmawiać z specjalistami z Państwowej Inspekcji Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o zagadnieniach związanych z zatrudnieniem i ubezpieczaniami, w tym: o problemach związanych z legalnością zatrudnienia, nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, formami zatrudnienia, ale także czasem pracy, urlopami wypoczynkowymi, rodzicielstwem i aktualnymi zmianami w przepisach prawa pracy, ubezpieczenia i świadczenia – komu i z jakiego tytułu przysługują. Ponadto podczas targów będzie można:

  • porozmawiać z doświadczonymi ekspertami PIP o problemach i wątpliwościach związanych z pracą , zasiłkami i ubezpieczeniami.
  •     uzyskać potrzebną poradę prawną,
  •     otrzymać pomocne materiały wydawnicze z zakresu prawa pracy,
  •     uzyskać informacje o szkoleniach prowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do kontaktu, a szczególnie tych którzy mają wątpliwości, problemy i pytania związane z zatrudnieniem, osób aktualnie poszukujących zatrudnienia czy wchodzących na polski rynek pracy cudzoziemców. Dla gości tragów PIP przygotowała pakiety ciekawych materiałów wydawniczych z zakresu prawa pracy.

Akcja realizowana jest w ramach kampanii „Pracuję legalnie” skierowanej zarówno do podejmujących pracę w Polsce cudzoziemców, jak i zatrudniających ich pracodawców. W ramach kampanii pracownicy OIP w Krakowie prowadzą dla zainteresowanych profesjonalne szkolenia z zakresu legalności zatrudnienia i prawa pracy, oferują dostęp do bezpłatnych materiałów wydawniczych i udzielają porad prawnych.

Państwowa Inspekcja Pracy Działa Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie obok działalności nadzorczo-kontrolnej prowadzi poradnictwo prawne z zakresu prawa pracy (pisemne i bezpośrednie) oraz szerokie działania prewencyjne w ramach kampanii  i programów  takich jak: "Pracuję  legalnie", "Stres w miejscu pracy" ; " Budowa stop wypadkom".  Prowadzimy bezpłatne  szkolenia  tematyczne dla firm, zatrudnionych i studentów  z zakresu legalności zatrudnienia;  przepisów prawa pracy i bhp, wykłady, seminaria i konferencja.  Zainteresowanym udostępniamy profesjonalne materiały wydawnicze PIP.

 

więcej o

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Wszystkie aktualne oferty praktyk znajdziesz na www.pwc.pl/kariera.

więcej o

Shell Business Operations Krakow

Shell Business Operations in Krakow is created by an international team of over 3500 professionals representing 49 nationalities. Together with our associates from all over the world we create one of the most remarkable business. We are the key part of complex processes for the whole company. We work in over 19 foreign languages being responsible for business operations’ realization in 11 departments: Finance Operations, Customer Operations, HR Services, Contracting & Procurement, Lubricants Supply Chain, Internal Communications, Trading & Supply, Order to Delivery, Legal, Common Infrastructure Management and Data Upstream. Visit www.shell.pl/krakow to look for available roles and START SOMETHING REMARKABLE!

więcej o

State Street Bank International GmBH

Jesteśmy globalnym pracodawcą zatrudniającym zróżnicowaną kadrę pracowniczą z bogatym doświadczeniem oraz siecią ponad 35 000 pracowników na ponad 100 rynkach finansowych. Dla nas sukces to wpływ jaki nasi pracownicy mają - na naszych klientów, lokalną społeczność oraz na siebie nawzajem. W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku zatrudniamy specjalistów w 30 działach. Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania pełni ich potencjału.
Typowe role, na które rekrutujemy: Księgowy ds. Funduszy Inwestycyjnych, Administrator ds. Instrumentów Pochodnych, Księgowy ds. Sprawozdawczości Finansowej, Analityk Finansowy, Analityk ds. Ryzyka, Analityk ds. Zgodności Procesów Inwestycyjnych.

więcej o

STEFANINI Poland

Stefanini od ponad trzech dekad dostarcza usługi IT klientom na całym świecie. Poszukujemy osób zainteresowanych startem kariery w międzynarodowym stanowisku, biegle posługujących się językami obcymi, lubiących rozwiązywanie problemów i pracę z ludźmi. Nie wymagamy doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy technicznej – wszystkiego uczymy w trakcie intensywnych szkoleń wstępnych.

więcej o

UBS

Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. W związku z tym, pracownicy w Krakowie i Wrocławiu współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata, zapewniając im wsparcie w zakresie realizacji rozwiązań najwyższej jakości.

Praca w UBS to ciekawe, również globalne, projekty i najwyższa jakość. Gama realizowanych projektów jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, obszar IT, aż po marketing i zarządzanie projektami. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie. Naszym pracownikom oferujemy wspierające, różnorodne i pełne wyzwań środowisko pracy. Zachęcamy ich do ciągłego rozwoju, pokonywania trudności oraz zdobywania kolejnych szczebli kariery. Do pracy w naszych biurach w Krakowie i we Wrocławiu zapraszamy studentów i absolwentów różnych kierunków studiów – w zależności od stanowiska. Poszukujemy pracowników do takich działów jak: HR, Research, Legal, Risk, Operations, Group Internal Audit, Finance, IT, Project Management, Quants.

 

więcej o

Urząd Statystyczny w Krakowie

Więcej informacji o Urzędzie oraz możliwości rekrutacji na: www.krakow.stat.gov.pl

więcej o

Valeo

Grupa Valeo jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów,zintegrowanych systemów oraz kompletnych modułów i rozwiązań w branży samochodowej.
Strategia rozwoju Valeo jest oparta na innowacji i technologii skupiającej się na redukcji emisji CO2, ulepszaniu osiągów pojazdów oraz na rozwoju intuicyjnego prowadzenia pojazdów. Na całym świecie zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia, dzięki swojemu zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo oraz do realizowania jednej z głównych misji - tworzenia nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Rekrutacje na program stażowy uruchamiane są w zależności od potrzeb. Wszystkie aktualne ogłoszenia można znaleźć na naszej stronie internetowej www.valeo.com w zakładce careers

więcej o

WESSLING Polska

Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Oferujemy unikalny zakres usług w 25 lokalizacjach Europy i Chinach. Od 14 lat jesteśmy obecni również w Polsce - w Krakowie oraz Poznaniu. Naszą siłą - ludzie. Naszym atutem - umiejętność budowania relacji. Naszym znakiem rozpoznawczym - jakość.
Jako akredytowane jednostki zajmujemy się:
•    analizami z zakresu żywności  (produkty rolne, w tym pasze dla zwierząt oraz wyroby konsumpcyjne przeznaczone dla ludzi),
•    analizami z zakresu ochrony środowiska (woda, ścieki, osady ściekowe, gleby, odpady, kruszywo, olej przepracowany)
•    pomiarami emisji zanieczyszczeń do powietrza
•    pobieraniem próbek
•    doradztwem
Nasza jakość to działalność w oparciu o normę PN-EN ISO/IEC 17025, co potwierdzają posiadane przez nas zakresy akredytacji AB 918 oraz D-PL-14162-14162-01, NAH-1-11009/2015 oraz NAH-1-1398/2005. Dysponujemy również listą badań prowadzonych w ramach zakresu elastycznego. Wyniki naszych badań akceptowane są we wszystkich krajach objętych porozumieniem ILAC (International Laboratory Accreditation Cooperation). Ponadto laboratorium analiz mikrobiologicznych posiada zatwierdzenie Głównego Lekarza Weterynarii oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Działamy zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami z zakresu bezpieczeństwa i ochrony żywności.

Nasze oddziały w Polsce:
 
KRAKÓW
ul. Bobrzyńskiego 14
30-348 Kraków
analityka.srodowiska@wessling.pl
+48 (0)12 297 46 50

POZNAŃ
+48 (0)61 842 98 49
ul. Jasielska 7a
60-476 Poznań
zywnosc@wessling.pl

Stanowiska:
pracownik laboratorium analiz fizykochemicznych

 

więcej o

Województwo Małopolskie, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Zakres prowadzonych rekrutacji w UMWM jest bardzo szeroki, obejmuje wszelkie działania mające wpływ  na rozwój województwa małopolskiego min. stanowiska związane z promocją województwa, realizacją programów i wydatkowaniem środków z Funduszy Europejskich, rozwojem gospodarczym, turystycznym, ochroną środowiska i wiele innych.
Przyjmujemy aplikacje na stanowiska pracy: pracownik (nabór ogłoszony na BIP), stażysta, praktykant, wolontariusz.

 

więcej o

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Stoisko ZUS będzie miało charakter doradczo-informacyjny w zakresie:
- możliwości założenia profilu na platformie usług elektronicznych ZUS (PUE ZUS),
- uzyskania informacji o podstawach ubezpieczeniach społecznych,
- ulgi na start,
- e-ZLA,
- zbiegu tytułu ubezpieczenia.

więcej o