Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Poprzednie edycje

Targi Pracy - 05.12.2019

30 wystawców wzięło udział w kolejnej edycji Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier. Odbywające się w Auditorium Maximum targi odwiedziło około 1000 osób. Uroczystego otwarcia dokonał Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian.

Targi Pracy to miejsce, w którym zainteresowani mogą bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm, przedsiębiorstw i instytucji prowadzących rekrutację. Mogą również uzyskać tu szczegółowe informacje dotyczące możliwości zatrudnienia, odbycia praktyki czy stażu, sposobów aplikowania, warunków oferowanych przez pracodawcę.

W czasie Targów Pracy na UJ wystawcami są zarówno największe korporacje, jak i instytucje administracji publicznej, urzędy, fundacje. Odwiedzający Targi mogą skonsultować swoje CV, otrzymać porady prawne z zakresu Prawa Pracy, dowiedzieć się, jak założyć własną firmę, pozyskać informacje dotyczące pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz poznać możliwości praktyk zagranicą w ramach Programu Erasmus+ Praktyki.

„Z jednej strony w Targach Pracy na UJ biorą udział firmy, z którymi Biuro Karier współpracuje na co dzień m.in. w zakresie organizacji szkoleń, warsztatów, akademii czy innych wydarzeń. Z drugiej strony staramy się zapraszać firmy i instytucje, które często pojawiają się w opiniach studentów i absolwentów jako pożądane na Targach.” – Piotr Rapciak, Biuro Karier.

Kolejna edycja Targów Pracy na UJ odbędzie się 31 marca 2020 r.

Targi Pracy - 11.04.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 kwietnia 2019  w Auditorium Maximum odbyła się kolejna edycja Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier UJ. Wydarzenie było częścią ogólnopolskiego wydarzenia „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie” oraz Tygodnia Jakości Kształcenia. W Targach wzięło udział ponad trzydziestu wystawców: firmy prywatne oraz instytucje państwowe i samorządowe prezentujące oferty pracy, praktyk i staży. Studenci odwiedzający w tym dniu AM mieli okazję do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami, skonsultowania dokumentów aplikacyjnych – CV oraz listu motywacyjnego oraz do pozyskania informacji dotyczących m.in. możliwości podjęcia pracy w strukturach UE.  

Lista wystawców jest dostępna pod linkiem.

Targi Pracy - 06.12.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikołajkowe Targi Pracy za nami. Odwiedziło nas blisko 1,5 tysiąca osób, którzy mogli spotkać się z przedstawicielami 31 firm.

W czasie Targów studenci i absolwenci mieli okazję bezpośredniego spotkania z przedstawicielami dużych, międzynarodowych korporacji, instytucji samorządowych i państwowych oraz ambasadorami UE Careers Krakow.
Dużym zainteresowaniem cieszył się CV Point zorganizowany przez firmę Hays Poland Centre of Excellence, gdzie można było skonsultować swój życiorys pod kątem przygotowania graficznego i merytorycznego. Odwiedzający podkreślali, iż w czasie Targów bardzo ważny jest bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm i instytucji. Umożliwia on poznanie aktualnej polityki rekrutacyjnej, wymagań i oczekiwań oraz profilu danego pracodawcy. Targi odbyły się w Auditorium Maximum.

Lista wystawców jest dostępna pod linkiem.

A my już teraz zapraszamy na wiosenną edycję, która planowana jest na kwiecień 2019 r.
Do zobaczenia!

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Raport z dwóch edycjii Targów Pracy zorganizowanych w roku akademickim 2017/2018

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Targi Pracy wiosna 2018

Baner Gra o Karierę

Logo Gra o Karierę11 kwietnia 2018 odbyła się kolejna edycja Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier UJ. Były one częścią ogólnopolskiego wydarzenia „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”. To nowa inicjatywa odbywająca się pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP, której celem jest promocja Biur Karier, zarówno wśród społeczności akademickiej jak i poza nią.
W Targach wzięło udział czterdziestu wystawców: firmy prywatne oraz instytucje państwowe i samorządowe prezentujące oferty pracy, praktyk i staży. Targi zostały oficjalnie otwarte przez Rektora UJ ds. Dydaktyki – prof. dr hab. Armena Edigariana. Studenci mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, skonsultowania CV oraz pozyskania najświeższych informacji o rynku pracy.

Lista pracodawców, którzy wzięli udział w Targach Pracy 2018 (PDF)

Zobacz galerię zdjęć

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Targi Pracy 2017

7 grudnia 2017 roku w Auditorium Maximum przy ul. Krupniczej odbyły się Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier UJ. Wzięło w nich udział blisko czterdziestu wystawców reprezentujących wiele branż, m.in. przedsiębiorstwa prywatne i instytucje państwowe. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przy wszystkich stoiskach licznie gromadzili się studenci i absolwenci chcący porozmawiać z przedstawicielami przedsiębiorstw i instytucji na temat kariery i możliwości rozwoju zawodowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Targów.

Lista pracodawców, którzy wzięli udział w Targach Pracy 2017 (PDF)

Zobacz galerię zdjęć