Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Czwartek (10.12.2020 r.)

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są za pośrednictwem 👉 Formularza zgłoszeniowego 👈

9:00-11:00 – Wojewódzki Urząd Pracy

https://wupkrakow.praca.gov.pl/

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Małopolskiego. Pracujemy na rzecz regionu Małopolski, dlatego od 2007 roku celem i podstawą realizacji wszystkich naszych inicjatyw jest misja: "Kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski".

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach działalności Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i w Tarnowie świadczy bezpłatne usługi poradnictwa zawodowego dla osób dorosłych, bez względu na ich status na rynku pracy.

Korzystając z pomocy doradcy zawodowego:

 • łatwiej zaplanujesz przyszłość zawodową (podejmiesz decyzję o wyborze, zmianie zawodu, szkoleniu czy przekwalifikowaniu);
 • poznasz swoje kompetencje, zainteresowania i predyspozycje zawodowe;
 • określisz swoje atuty zawodowe i sposoby ich wykorzystania – w poszukiwaniu pracy i przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych;
 • nauczysz się prezentacji własnej osoby i przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej;
 • zdobędziesz wiedzę potrzebną do założenia firmy;
 • rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne;
 • poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem.

Realizujemy również projekty dla osób pracujących: Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa oraz dla osób powracających z zagranicy: Nowy start w Małopolsce i Wróć z POWERem! Doradcy zawodowi świadczą specjalistyczną usługę doradczą Bilansu Kariery, umożliwiającą otrzymanie bonów szkoleniowych na szkolenia komputerowe, językowe oraz zawodowe, z uwzględnieniem prawa jazdy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.pociagdokariery.pl.

Zapraszamy na indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi i zajęcia warsztatowe.

Zapisy: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Plac Na Stawach 1, tel. 12 42 40 738, e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl
https://wupkrakow.praca.gov.pl/urzad/centrum-informacji-i-planowania-kariery-zawodowej

11:00-13:00 – Motorola Solutions

https://pracawmotoroli.pl/

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Główne obszary naszej działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Zatrudniamy ponad 18000 pracowników w 60 krajach. W Polsce jesteśmy zlokalizowani w Krakowie i Warszawie.  Nasze Centrum w Krakowie to jeden z czołowych ośrodków Motoroli na świecie, gdzie obecnie pracuje około 2 tysiące Osób.

Motorola Solutions to nie tylko wiodące technologie, ale przede wszystkim wyjątkowi ludzie, którzy tworzą przyjazne, całkowicie nieformalne i twórcze środowisko pracy.

Nasze wartości:

 • Jesteśmy innowacyjni-tworzymy rewolucyjne rozwiązania, które stawiają czoła obecnym problemom i przyszłym wyzwaniom.
 • Jesteśmy pasjonatami-do każdego zadania podchodzimy z pasją i energią, dbając o najwyższe standardy.
 • Jesteśmy zaangażowani-działamy dynamicznie i efektywnie koncentrując się na tym, co najważniejsze.
 • Jesteśmy odpowiedzialni-bierzemy odpowiedzialność za wszystko, co robimy.
 • Jesteśmy partnerami-razem odnosimy sukces, ponieważ szanujemy i doceniamy wkład nie tylko naszych pracowników, ale i klientów.

Centrum oprogramowania

Motorola Solutions w Krakowie to jedno z największych centrów technologicznych firmy na świecie. Tworzymy głównie systemy bezpieczeństwa publicznego TETRA/APCO-25 oraz Public Safety LTE. W naszym centrum tworzymy produkty w pełnym cyklu – od architektury oprogramowania poprzez rozwój i testy aż do integracji systemu.

Centrum finansowe

Dostarczamy usługi w zakresie finansów i księgowości oddziałom Motoroli na całym świecie. Pracujemy w wyspecjalizowanych zespołach, np. Dział Skarbca, Dział Księgi Głównej, Dział Planowania i Analizy Finansowej czy Dział Zobowiązań.

Inne działy

Ponadto w Polsce zlokalizowane są między innymi Działy: Supply Chain, Technical Support, Customer Service, Sprzedaż (zlokalizowany w Warszawie), Technical Writing, Zespół rekrutacji, HR, Project Management Office, Media Team.

Oczekiwania względem Kandydatów:

Programu stażowy – Inżynieirng:

 • status studenta - preferowane kierunki studiów:  telekomunikacja,  informatyka,  matematyka stosowana (nie jest to jednak warunek)
 • znajomość jednej z poniższych technologii:  C#, JavaScript, Linuxa, C++, Java, a także metod testowania oprogramowania
 • dostępność przynajmniej 24 godz. tygodniowo ( wymiar etatu ⅗)
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • zainteresowanie co najmniej roczną współpracą

Program stażowy – Centrum Finansowe & Supply Chain:

 • dostępność co najmniej 35 h
 • status studenta
 • preferowane kierunki studiów związane z ekonomią (Centrum Finansowe) oraz logistyką (Supply Chain)
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dodatkowo dla wybranych stanowisk wymagana jest znajomość jednego z poniższych  języków: portugalski, francuski, szwedzki, hebrajski, włoski, hiszpański czy arabski
 • gotowość do pracy na drugą zmianę (15:00-23:00) w ramach niektórych stanowisk
 • zainteresowanie co najmniej roczną współpracą

Przede wszystkim liczy się dla nas gotowość do uczenia się nowych rzeczy, zaangażowanie i kreatywne podejście w podejmowanych wyzwaniach zawodowych.

Co w zamian oferujemy:

 • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy
 • Elastyczne godziny pracy, dostosowanie grafiku do planu studiów,
 • Możliwość współpracy  w niepełnym wymiarze etatu
 • Wynagrodzenie (dużo wyższe niż średnia rynkowa
 • Mentora na start, który pomoże Ci w zaaklimatyzowaniu się na nowym stanowisku
 • Dużą różnorodność i możliwość rozwoju wewnątrz firmy
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Wyjazdy integracyjne
 • Udział w firmowych imprezach i kołach zainteresowań, np. MotoLiga, Liga Gokartowa, wakeboarding, wyjazdy narciarskie itp.
 • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

Zapraszamy na stronę: pracawmotoroli.pl

13:00-15:00 – COMARCH

https://kariera.comarch.pl/

O nas

Specjalizujemy się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzymy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiadamy nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach.

Corocznie inwestujemy ok. 18 proc. przychodów w projekty innowacyjne. W 2019 roku była to kwota 230 mln złotych. Obecnie zatrudniamy ponad 6500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach, od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię.

Kogo szukamy?

Do naszych zespołów poszukujemy pasjonatów najnowszych technologii. Jeżeli jesteś osobą stawiająca na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju, szukamy właśnie Ciebie! Zależy nam na ludziach posiadających unikalne doświadczenie i osobowość.

Nie musisz być absolwentem informatyki lub telekomunikacji, żeby pracować w IT!

Do naszych zespołów poszukujemy również specjalistów z takich obszarów jak analityka, marketing i design, administracja czy sprzedaż i konsulting.

15:00-17:00 – PolCRO (Polski Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie (Clinical Research Organizations)

http://www.polcro.pl/

PolCRO jest organizacją zrzeszającą pracodawców będących firmami prowadzącymi badania kliniczne na zlecenie (Clinical Research Organizations), prowadzącymi na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą w zakresie zarządzania i monitorowania badań klinicznych na zlecenie sponsorów. Do zadań Związku należą współtworzenie warunków rozwoju rynku badań klinicznych w Polsce, kształtowanie zasad rzetelnego działania i etyki zawodowej na rynku badań klinicznych, wspieranie zdobywania i doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez podmioty zaangażowane w prowadzenie badań klinicznych w Polsce, stworzenie forum wymiany doświadczeń pomiędzy członkami Związku a innymi podmiotami zaangażowanymi w proces prowadzenia badań klinicznych w Polsce i na świecie.