Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20211116

Webinar: Kreatywny Pedagog to wyjątkowy Pedagog z Absolwentem UJ - p. Michałem Matuszewskim

Data: 16.11.2021
Czas rozpoczęcia: 16:30
Miejsce: webinar

Czy wykorzystywanie swojej pasji w zawodzie pedagoga/pedagożki jest możliwe? Jak wyróżnić się spośród tłumu kandydatów i kandydatek ubiegających się o to samo stanowisko? Zapraszamy na webinar z Absolwentem UJ – p. Michałem Matuszewskim, który podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą!

Agenda spotkania:
  • Z jakiego powodu kreatywność przyciąga uwagę pracodawcy?
  • Jak odnaleźć w sobie kreatywność pedagogiczną?
  • Jak wyróżnić się na rynku pracy?
  • Hobby a praca pedagogiczna
  • Pytania i odpowiedzi

 

Webinar jest w szczególności dedykowany studentom i studentkom pedagogiki i kierunków pokrewnych oraz wszystkim studentom i studentkom UJ zainteresowanych tematyką.

Spotkanie poprowadzi pedagog, terapeuta, muzyk i Absolwent UJ  – p. Michał Matuszewski.

 

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

Data: 16 listopada 2021

Godzina: 16:30 – 18:00

Zapisy na webinar Kreatywny Pedagog to wyjątkowy Pedagog

 

 

O Absolwencie:

Michał Matuszewski

Ukończył studia I i II stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Pedagogiki  na kierunku pedagogika społeczno – opiekuńcza. W tamtym okresie, przez 3 lata pełnił funkcję Prezesa Koła Naukowego Pedagogów Opiekunów, a przez rok był członkiem Komisji Dydaktycznej UJ. Dodatkowo ukończył I i II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku w klasie akordeonu oraz studia: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Organizator spotkań naukowych (m.in. z neurodydaktyki, czy seksuologii, streetworkingu). Prowadził zajęcia z zakresu odnalezienia się na rynku pracy w zawodzie pedagoga.

Przez 7 lat związany ze Stowarzyszeniem Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
w Krakowie. Zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych w ramach Stowarzyszenia. Finalista Must Be The Music. Tylko muzyka oraz uczestnik The Voice of Poland. Angażował się w wiele projektów muzycznych oraz realizacji telewizyjnych i radiowych.

Od 2017 roku pracuje w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 55
w Krakowie jako terapeuta. W pracy wykorzystuje terapię muzyczną. W miejscu pracy jest od 3 lat koordynatorem wolontariatu oraz opiekunem praktyk studenckich dla pedagogów i terapeutów. Stosuje autorski program zajęć muzykoterapeutycznych – ETNOTERAPIA wykorzystując muzykę etniczną/korzenną w terapii osób z zaburzeniami psychicznymi. Wydał płytę o podobnym tytule: ETNOTERAPIA – Muzyka Duszy.

Oprócz pracy terapeutycznej jest aktywnie koncertującym muzykiem. Uwielbia kreatywne i nowatorskie podejście do pracy pedagogicznej. Poszukuje alternatywnych form działalności pedagoga na rynku pracy.