Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

20211116

Webinar: Kreatywny Pedagog to wyjątkowy Pedagog z Absolwentem UJ - p. Michałem Matuszewskim

Data: 16.11.2021
Czas rozpoczęcia: 16:30
Miejsce: webinar

Czy wykorzystywanie swojej pasji w zawodzie pedagoga/pedagożki jest możliwe? Jak wyróżnić się spośród tłumu kandydatów i kandydatek ubiegających się o to samo stanowisko? Zapraszamy na webinar z Absolwentem UJ – p. Michałem Matuszewskim, który podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą!

Agenda spotkania:
  • Z jakiego powodu kreatywność przyciąga uwagę pracodawcy?
  • Jak odnaleźć w sobie kreatywność pedagogiczną?
  • Jak wyróżnić się na rynku pracy?
  • Hobby a praca pedagogiczna
  • Pytania i odpowiedzi

Webinar jest w szczególności dedykowany studentom i studentkom pedagogiki i kierunków pokrewnych oraz wszystkim studentom i studentkom UJ zainteresowanych tematyką.

Spotkanie poprowadzi pedagog, terapeuta, muzyk i Absolwent UJ  – p. Michał Matuszewski.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

Data: 16 listopada 2021

Godzina: 16:30 – 18:00

Zapisy na webinar Kreatywny Pedagog to wyjątkowy Pedagog

O Absolwencie:

Michał Matuszewski

Ukończył studia I i II stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Pedagogiki  na kierunku pedagogika społeczno – opiekuńcza. W tamtym okresie, przez 3 lata pełnił funkcję Prezesa Koła Naukowego Pedagogów Opiekunów, a przez rok był członkiem Komisji Dydaktycznej UJ. Dodatkowo ukończył I i II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku w klasie akordeonu oraz studia: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Organizator spotkań naukowych (m.in. z neurodydaktyki, czy seksuologii, streetworkingu). Prowadził zajęcia z zakresu odnalezienia się na rynku pracy w zawodzie pedagoga.

Przez 7 lat związany ze Stowarzyszeniem Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
w Krakowie. Zajmował się organizacją wydarzeń kulturalnych w ramach Stowarzyszenia. Finalista Must Be The Music. Tylko muzyka oraz uczestnik The Voice of Poland. Angażował się w wiele projektów muzycznych oraz realizacji telewizyjnych i radiowych.

Od 2017 roku pracuje w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 55
w Krakowie jako terapeuta. W pracy wykorzystuje terapię muzyczną. W miejscu pracy jest od 3 lat koordynatorem wolontariatu oraz opiekunem praktyk studenckich dla pedagogów i terapeutów. Stosuje autorski program zajęć muzykoterapeutycznych – ETNOTERAPIA wykorzystując muzykę etniczną/korzenną w terapii osób z zaburzeniami psychicznymi. Wydał płytę o podobnym tytule: ETNOTERAPIA – Muzyka Duszy.

Oprócz pracy terapeutycznej jest aktywnie koncertującym muzykiem. Uwielbia kreatywne i nowatorskie podejście do pracy pedagogicznej. Poszukuje alternatywnych form działalności pedagoga na rynku pracy.