Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

20220527

Jak oswoić języki obce, by skutecznie realizować karierę zawodową? - szkolenie z firmą Marsh

Data: 27.05.2022
Czas rozpoczęcia: 12:00
Miejsce: webinar

Chciałybyśmy podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat tego jak efektywnie uczyć się języków obcych. Dla wielu proces nauki języka może wydawać się drogą trudną, czasem wręcz nie do przejścia.My też tak kiedyś myślałyśmy! Obecnie w swojej codziennej pracy wykorzystujemy kilka języków obcych i nie zamierzamy na nich poprzestać! :)

W trakcie szkolenia postaramy się obalić mit nauki języka jako czegoś trudnego i nieosiągalnego. Skupimy się także na tym, co znajomość języków może nam dać, zarówno pod względem nowych możliwości na rynku pracy, jak i samego treningu naszego mózgu. Poruszymy również zagadnienia związane z motywacją i nawykami - jako czynnikami sukcesu.

Warsztat planujemy poprzedzić krótkim, ok 15 min, wstępem na temat naszej firmy. Przekażemy kluczowe informacje o tym kim jesteśmy i co robimy na co dzień oraz to, co możemy zaoferować naszym przyszłym kandydatom J

Prowadzące:

Julia Głowacka

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała również we Włoszech na uniwersytetach w Weronie i w Pizie. Do EBSC zaprowadziła ją miłość do Włoch i języka włoskiego. Na co dzień zajmuje się analizą dokumentów na włoskim rynku ubezpieczeń i pomaga klientom Marsh uzyskać należne im odszkodowania. Pracuje jako analityk, lecz jej pasją są języki obce. Posługuje się pięcioma językami, w tym czteroma z nich na bardzo wysokim poziomie. Warto podkreślić, że w dużej mierze jest samoukiem.

Małgorzata Grodzka

Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w zespole Fiduciary Operations Invoicing, w codziennych obowiązkach wspiera francuskich klientów Marsh. Jej wcześniejsze doświadczenie to: finanse w obszarze informacji giełdowej (rynek francuski). Interesuje się kulturą żydowską w Polsce oraz poszukiwaniem różnic między akcentami w językach angielskim i francuskim.

Data: 27 maja 2022

Godzina: 12:00-13:30

Zapisy na szkolenie "Jak oswoić języki obce, by skutecznie realizować karierę zawodową?"