Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220527

Jak oswoić języki obce, by skutecznie realizować karierę zawodową? - szkolenie z firmą Marsh

Data: 27.05.2022
Czas rozpoczęcia: 12:00
Miejsce: webinar

Chciałybyśmy podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat tego jak efektywnie uczyć się języków obcych. Dla wielu proces nauki języka może wydawać się drogą trudną, czasem wręcz nie do przejścia.My też tak kiedyś myślałyśmy! Obecnie w swojej codziennej pracy wykorzystujemy kilka języków obcych i nie zamierzamy na nich poprzestać! :)

W trakcie szkolenia postaramy się obalić mit nauki języka jako czegoś trudnego i nieosiągalnego. Skupimy się także na tym, co znajomość języków może nam dać, zarówno pod względem nowych możliwości na rynku pracy, jak i samego treningu naszego mózgu. Poruszymy również zagadnienia związane z motywacją i nawykami - jako czynnikami sukcesu.

Warsztat planujemy poprzedzić krótkim, ok 15 min, wstępem na temat naszej firmy. Przekażemy kluczowe informacje o tym kim jesteśmy i co robimy na co dzień oraz to, co możemy zaoferować naszym przyszłym kandydatom J

 

Prowadzące:

Julia Głowacka

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała również we Włoszech na uniwersytetach w Weronie i w Pizie. Do EBSC zaprowadziła ją miłość do Włoch i języka włoskiego. Na co dzień zajmuje się analizą dokumentów na włoskim rynku ubezpieczeń i pomaga klientom Marsh uzyskać należne im odszkodowania. Pracuje jako analityk, lecz jej pasją są języki obce. Posługuje się pięcioma językami, w tym czteroma z nich na bardzo wysokim poziomie. Warto podkreślić, że w dużej mierze jest samoukiem.

 

Małgorzata Grodzka

Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w zespole Fiduciary Operations Invoicing, w codziennych obowiązkach wspiera francuskich klientów Marsh. Jej wcześniejsze doświadczenie to: finanse w obszarze informacji giełdowej (rynek francuski). Interesuje się kulturą żydowską w Polsce oraz poszukiwaniem różnic między akcentami w językach angielskim i francuskim.

 

Data: 27 maja 2022

Godzina: 12:00-13:30

Zapisy na szkolenie "Jak oswoić języki obce, by skutecznie realizować karierę zawodową?"