Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,

Data: 27.05.2022
Czas rozpoczęcia: 12:00
Miejsce: webinar

Jeżeli interesuje Cię praca w strukturach Unii Europejskiej, chcesz tworzyć i dbać o swoją przyszłość robiąc coś ciekawego na międzynarodową skalę, lubisz różnorodność kultur, obowiązków i środowiska to... dobrze trafiłeś/aś! Zapraszamy serdecznie na spotkanie online z Jakubem Moraczyńskim - Studenckim Ambasadorem Karier UE!

Nie musisz ukończyć europeistyki lub stosunków międzynarodowych chcąc pracować w UE! Unia Europejska potrzebuje specjalistów z wielu różnych dziedzin - od ekonomii po nauki ścisłe, którzy spełniają określone wymagania.

• Jakie są te wymagania?
  • Czym jest EPSO?
  • W jaki sposób aplikować?
  • Jak wygląda cała procedura rekrutacyjna?
  • Od czego zacząć?

Na te i inne pytania odpowie nasz Ambasador Karier UE podczas spotkania online. Nie może Cię tam zabraknąć!

Spotkanie odbędzie się online – o szczegółach połączenia poinformujemy w osobnej wiadomości.

Uwaga! W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

Data: 27 maja 2022

Godzina: 12:00-13:30