Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

maj 2022

20220531

Akademia ABB: Zarządzanie projektami

Data: 31.05.2022
Miejsce: CENTRUM WSPARCIA DYDAKTYKI, ul. Ingardena 6 (wejście od ul. Oleandry 2A), sala: 1.09 (I piętro)
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/r/Tngs9Td4Kf

Podczas spotkania zostaną pokazane podstawy zarządzania projektami według metodologii PMI, co więcej, w takcie warsztatów skupimy się też na praktycznych ćwiczeniach.

Zarzadzanie projektami to różnego rodzaju czynności wykonywane, aby osiągnąć wyznaczony cel. Podstawą każdego projektu jest dobre planowanie, a później podążanie według ustalonego wcześniej planu.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki komunikacji, zarządzania interesariuszami, harmonogramowania, szacowania ryzyk oraz ważenia priorytetów. Uczestnicy w trakcie tych kilku godzin poczują namiastkę pracy Kierownika Projektów oraz wyzwań, z jakimi spotyka się na co dzień osoba pracująca na tym stanowisku.

Akademię poprowadzą:
Paulina Kryk – IS Project Manager
Kamil Nagaj – IS project Manager Pool Lead

Data: wtorek, 31 maja 2022

Godzina: 12:00-16:00

Miejsce: CENTRUM WSPARCIA DYDAKTYKI, ul. Ingardena 6 (wejście od ul. Oleandry 2A),

sala: 1.09 (I piętro)

Zapisy na "Akademię ABB: Zarządzanie projektami"

Akademia ABB