Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

20220603

Webinar z Shell: Diversity, Equity & Inclusion - Bądź sobą i rozwijaj się w międzynarodowej organizacji

Data: 03.06.2022
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: online

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, co w praktyce oznacza Diversity, Equity & Inclusion, do których w swoich ofertach nawiązuje tak wiele firm z różnych branży?

Dowiedz się więcej o zarządzaniu różnorodnością, a także o równości i inkluzywności w miejscu pracy podczas webinaru zorganizowanego wspólnie z firmą Shell! Ekspertki z Shell podzielą się wiedzą o DE&I, a także przykładami dobrych praktyk i stosowanych przez firmę rozwiązań w tym zakresie. Oprócz tego, podczas spotkania poznasz historię zatrudnienia i pracy osoby z niepełnosprawnością w Shell oraz zdobędziesz wiele użytecznych wskazówek, dotyczących procesu poszukiwania i zdobywania zatrudnienia. Przyjdź i przekonaj się jak być sobą i rozwijać się zawodowo!

Data: 3 czerwca 2022

Godzina: 10:00-11:00

Zapisy na webinar "Diversity, Equity & Inclusion - Bądź sobą i rozwijaj się w międzynarodowej organizacji"

Grafika promująca wydarzenie. Po lewej stronie logotyp Shell, poniżej napis "Diversity, Equity and Inclusion - bądź sobą i rozwijaj się w międzynarodowej organizacji". Po prawej stronie zdjęcie kobiety z elektroniczną protezą ręki.

Ekspertki Shell:

• Beata Michalec - pracuje w Shell Business Operations Krakow od roku na stanowisku rekruterki. Jest również odpowiedzialna za kandydatów z niepełnosprawnościami oraz realizowanie strategii dostępności ofert pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Wcześniej przez 15 lat zdobywała doświadczenie na stanowiskach specjalistki ds. rekrutacji, Account managera i managera w różnych branżach. Prowadziła szkolenia i coaching, zarządzała relacjami z kontrahentami, rekrutacją i sprzedażą. Dodatkowo Beata angażowała się przez wiele lat w działalność w sektorze pozarządowym na rzecz promowania dostępności różnych obszarów życia społecznego i zawodowego dla osób z niepełnosprawnościami.

• Paulina Kapera - jest Senior Recruiterem w biurze Shell w Krakowie, związana z firmą od 2014 roku. Paulina na co dzień zajmuje się rekrutacjami do działu Legal i Corporate Relations. Pracuje w bardzo zróżnicowanym, międzynarodowym środowisku. Swoją przygodę z Shell zaczęła od Programu Praktyk Letnich, kolejno zdobywając nowe kompetencje i rozwijając się w strukturze zespołu rekrutacyjnego. Paulina ceni Shell za podejście do pracownika, kulturę pracy oraz otwartość na różnorodność. Zawsze powtarza, że Shell jest miejscem, gdzie można rozwijać swoje umiejętności, pracować z ludźmi z całego świata, uczyć się od innych, i zwyczajnie dobrze się czuć na co dzień.

• Katarzyna Dul - od pięciu lat pracuje w Shell Business Operations Krakow, rozpoczynała w roli Team Leadera zespołu w dziale Trading& Supply, obecnie pełni funkcję Program Managera w Trading Operations. Swoje zadania biznesowe łączy z aktywną działalnością w obszarze Diversity, Equity and Inclusion, gdzie wspiera kreowanie i realizowanie strategii i planu Zarządzania Różnorodnością poprzez warsztaty i szkolenia kierowane do pracowników biura Shell w Krakowie. W Shellu najbardziej docenia zróżnicowanie i wiarę w to, że przynosi ono największą wartość, jeśli tylko staramy się szukać podobieństw i wspierać poczucie przynależności.