Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

20220603

Webinar z Shopee: Efektywna komunikacja biznesowa w firmach międzynarodowych

Data: 03.06.2022
Czas rozpoczęcia: 13:00
Miejsce: online

Już 3 czerwca, Shopee wraz Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w pierwszym wspólnym webinarze poruszą temat efektywnej komunikacji biznesowej w firmach wielokulturowych.

Dowiecie się czym jest efektywna komunikacja, jak przełamywać bariery kulturowe oraz w jaki sposób komunikować się w wielokulturowym środowisku biznesowym. Dzięki praktycznym wskazówkom przygotujecie się na nowe doświadczenie i dowiecie, jak stać się częścią wielokulturowej organizacji, jaką jest Shopee.

Webinar poprowadzi Paulina, Team Leaderka zespołu ds. komunikacji wewnętrznej w Shopee, która odpowie na pytania:

• Czym w praktyce jest efektywna komunikacja?
  • Jakie są różnice kulturowe w komunikacji biznesowej?
  • W jaki sposób podnieść efektywność komunikacji w środowisku międzynarodowym?
  • Jakie powinny być efektywne spotkania, rozmowy i maile?

Data: 3 czerwca 2022

Godzina: 13:00 - 14:30

Zapisy na webinar "Efektywna komunikacja biznesowa w firmach międzynarodowych"

Grafika promująca webinar. Na pomarańczowym tle w prawym górnym rogu znajduje się logo Shopee. Poniżej napis "Efektywna komunikacja biznesowa w firmach międzynarodowych; piątek, 3 czerwca 2022, 13:00; online". W prawym dolnym rogu znajduje się zdjęcie trenerki.

Shopee to wiodąca platforma e-commerce na rynkach azjatyckich, z główną siedzibą w Singapurze. Jesteśmy obecni nie tylko w Azji, ale również w Ameryce Południowej i Europie! Do Polski zawitaliśmy stosunkowo niedawno, aby także tutaj zaoferować użytkownikom łatwe, szybkie i przyjemne zakupy online. Naszym celem jest skuteczne łączenie klientów i sprzedawców w całym kraju oraz ułatwienie wszystkim czerpania korzyści z technologii.