Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

20220525

Webinar AMS: Jak zaplanować ścieżkę kariery zawodowej?

Data: 25.05.2022
Czas rozpoczęcia: 10:30

Podczas warsztatu, uczestnicy zostaną zapoznani z czynnikami, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze swojej ścieżki zawodowej. Zastanowimy się czy któryś z nich powinien mieć największą wagę, a może wręcz przeciwnie wszystkie są równie istotne. Zwrócimy uwagę na to jak przygotować się do poszukiwania pracy oraz jak przygotować swoje CV, tak, aby przykuło uwagę headhuntera. Zastanowimy się w jaki sposób należy wyznaczać sobie cele, aby przekuć plan w działanie w przypadku wyboru drogi zawodowej.

Data: 25 maja (środa) 2022
Godziny: 10:30-13:00