Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

20220608

Webinar Lufthansa Group Business Servies: Jak wykorzystać metodologie Lean w usługach?

Data: 08.06.2022
Czas rozpoczęcia: 11:00

Zapraszamy na szkolenie dotyczące metodologii Lean, która znana jest wszystkim z obszaru produkcji, ale tak naprawdę swoje zastosowanie może znaleźć również w usługach. Podczas spotkania opowiemy Wam jak w Lufthansa Group Business Services wykorzystujemy techniki leanowe do usprawniania procesów w biznesie lotniczym. Do zobaczenia!

Data: 8 czerwca 2022 (środa)
Godziny: 11.00-12.30
Zapisy na webinar