Nowy rok akademicki rozpoczęty! Biuro Karier startuje z nowymi szkoleniami!

Jeszcze w październiku:

Szkolenia:

Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz jakich formalności dopełnić? Zapraszamy na szkolenie Ekspert Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa rozwieje Twoje wątpliwości.

The workshop focuses on the general aspects of working in a multicultural business environment and is conducted in English by experts from Alexander Mann Solutions.

Warsztat przybliży metodologię GTD, czyli Getting Things Done. Podczas spotkania dowiesz się jak zarządzać swoim czasem, by wywiązywać się ze wszystkich zadań w terminie i nie odkładać zadań na później.

Czym zajmuje się Front-End Developer i jak wygląda programowanie. W trakcie warsztatu zostaną przedstawione i opisane najważniejsze zagadnienia oraz rozwiązania technologiczne dotyczące stron internetowych. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy technicznej!

Zajęcia mentoringowe:

Na progu kariery. Korpo, audyt, a może konsulting?

O tym jak wygląda praca w korporacji, jak budować ścieżkę kariery zawodowej, czy konsulting to ciekawe zajęcie, będziecie mieli okazję przekonać się w czasie pięciu spotkań realizowanych w ramach Projektu Mentoringowego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Biura Karier. Znajdziecie tu oferty pracy, praktyk, stażu i wolonatriatu oraz wiele ciekawych informacji o możliwości skorzystania z coachingu kariery,  doradztwa zawodowego i wiele, wiele innych.

Career Just for JU - find your career path in Poland!
Shape the future of recruitment with Potential Park
Zostań dyplomatą z Ministerstwem Spraw Zagranicznych!
Lato w Biurze Karier - konsultacje i coaching kariery