Ambasada RP w Rydze poszukuje kandydata/ki na stanowisko sekretarza/ki

więcej o Ambasada RP w Rydze poszukuje kandydata/ki na stanowisko sekretarza/ki

Poszukujemy przyszłych Menedżerów!

29.07.2022
Czas na... staż w międzynarodowej firmie!
więcej o Poszukujemy przyszłych Menedżerów!

28.07.2022
Krajowa Rada Rzeczników Patentowych informuje o możliwości składania wniosków o wpis na listę aplikantów rzecznikowskich oraz o egzaminie konkursowym.
więcej o Informacja Krajowej Rady Rzeczników Patentowych o możliwości składania wniosków o wpis na listę aplikantów rzecznikowskich oraz o egzaminie konkursowym

Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij gadżety UJ!

11.07.2022
Biuro Karier Centrum Wsparcia Dydaktyki serdecznie zaprasza studentki oraz studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, do wzięcia udziału w dyskusji grupowej (fokusie). Do badania zapraszamy studentki oraz studentów, którzy zrealizowali obowiązkowe praktyki studenckie w ramach swojego kierunku na UJ.
więcej o Weź udział w dyskusji grupowej i zgarnij gadżety UJ!

02.06.2022
więcej o Polonium Network i CEBioForum zapraszają na spotkanie z cyklu Career Café “Międzynarodowa kariera w polskiej firmie z branży life science”