Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń trwa do 16.06!

22.05.2024
Summer Camp UOKiK ’24 to 5 dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów dla studentów 2, 3 i 4. i 5. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Uczestnicy poznają kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiedzą się, jak funkcjonuje urząd w praktyce.
więcej o Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń trwa do 16.06!

Cybersecurity Open Day w krakowskim biurze Cisco

22.05.2024
Już 5 czerwca Cisco zaprasza do swojego krakowskiego biura na Cybersecurity Open Day! To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w branży, rozwiązaniach Cisco oraz spotkać się z inżynierami.
więcej o Cybersecurity Open Day w krakowskim biurze Cisco

22.05.2024
Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach w Polsce w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
więcej o XVI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

21.05.2024
EURES świętuje 30-lecie pomagania młodym ludziom w znalezieniu wymarzonej pracy w całej Europie. Weź udział w jubileuszowym konkursie - prześlij nam swój film i powiedz: w jaki sposób EURES może pomóc Ci w zdobyciu wymarzonej pracy w Europie?
więcej o EURES zaprasza do udziału w jubileuszowym konkursie #EURES30 Youth Video Competition

09.05.2024
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w konkursie stażowym „Polish Space Fellowship Program”, skierowanego do studentów ostatniego roku, absolwentów i młodych naukowców. Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego.
więcej o IX edycja konkursu stażowego „Polish Space Fellowship Program” dla studentów ostatniego roku, absolwentów i młodych naukowców

Program stażowy bp 2024 graduate programme - aplikuj do 15 maja!

29.04.2024
więcej o Program stażowy bp 2024 graduate programme - aplikuj do 15 maja!

29.04.2024
Żegnaj teorio, witaj praktyko! Bahlsen Polska studentów i absol­wentów, jak również uczniów szkół średnich do dołą­czenia do naszych zespołów w ramach praktyk i staży zawo­do­wych w różnych obszarach dzia­łal­ności naszej firmy, m.​in. produkcji, zarzą­dzania jakością i bezpie­czeń­stwem, finansów, marke­tingu czy IT.
więcej o Bahlsen na Start! - roczny płatny program stażowy dla studentów i absolwentów. Ostatnie wolne miejsca!

24.04.2024
Interesują cię prawa człowieka? Chcesz poznać pracę doświadczonych specjalistów? Jesteś gotów uczyć się, jak pomagać ludziom? Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza studentów wybranych kierunków III, IV, i V roku studiów na bezpłatne, trzytygodniowe praktyki wakacyjne (Warszawa, Gdańsk, Wrocław).
więcej o Nabierz praktyki w prawach człowieka! Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza na praktyki wakacyjne

Bank Pekao S.A zaprasza na praktyki i staże

18.04.2024
Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je kończysz i szukasz dla siebie rozwojowej oraz przyszłościowej ścieżki kariery? Bank Pekao S.A zaprasza na kolejną edycję programu praktyk i staży. Nie czekaj. Aplikuj i zmieniaj z nami bankowanie na lepsze.
więcej o Bank Pekao S.A zaprasza na praktyki i staże

18.04.2024
To instytucja sektora finansów publicznych, która zajmuje się wdrażaniem programów unijnych w Polsce i na Słowacji.
więcej o Wspólny Sekretariat Programu Interreg Polska - Słowacja rekrutuje na stanowisko Project Officer!