Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwent

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mentoring

Ponad cztery lata doświadczeń, prawie czterdzieści cykli zajęć, ogromna satysfakcja uczestników poparta doskonałymi opiniami ewaluacyjnymi. PROJEKT MENTORINGOWY na UJ po prostu się sprawdza!

Pomysł Projektu zrodził się pięć lat temu. Od mentoringu chcieliśmy rozpocząć budowanie współpracy z absolwentami UJ. To właśnie nasi absolwenci są mentorami w Projekcie. Możemy go realizować jedynie dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu.

Do udziału w Projekcie zapraszamy osoby, które chcą podzielić się swoją wiedzą oraz mają co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe. Formuła Projektu jest otwarta. Z każdym indywidualnie ustalamy formę spotkań, tematykę, sposób realizacji, itp.

Do tej pory realizowaliśmy spotkania zarówno w formie stacjonarnej jak i online. W sytuacji pandemii spotykamy się tylko online. Spotkania prowadzone są zarówno jako konsultacje indywidualne jak i zajęcia grupowe. Wszystkie szczegóły (ilość spotkań, czas trwania, terminy, itp.) ustalamy w czasie rozmowy, która odbywa się po otrzymaniu zgłoszenia od zainteresowanej współpracą osoby.

Celem Projektu jest przekazanie nie tylko wiedzy teoretycznej związanej z rynkiem pracy, ale także praktycznych informacji i porad mogących we wszelaki sposób pomóc osobom wchodzącym dopiero na ten rynek. Spotkanie z mentorem, szkolenia, prace nad konkretnym projektem czy indywidualne konsultacje są ważnym doświadczeniem dla uczestników takiego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy wszystkich naszych absolwentów, którzy mogliby poświęcić swój czas na podzielenie się wiedzą ze studentami. 

Regulamin Projektu Mentoringowego znajdziecie Państwo tutaj.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: alumni@uj.edu.pl