Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Absolwent

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doradztwo zawodowe

Konsultacje w Biurze Karier są:

 • poufne,
 • bezpłatne,
 • skierowane do studentów i absolwentów UJ (z wyłączeniem CMUJ - w przypadku doradztwa dla studentów CMUJ prosimy o kontakt z Sekcją ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CMUJ),
 • dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu terminu poprzez formularz zgłoszeniowy,
 • prowadzone głównie online*.

Konsultacje nie są formą poradnictwa psychologicznego ani psychoterapii. Jeśli jesteś w kryzysie psychicznym i szukasz pomocy, skontaktuj się ze Studenckim Ośrodkiem Wsparcia i Adaptacji (SOWA).

*Jeśli masz potrzebę odbycia spotkania stacjonarnego, zaznacz to w formularzu zapisowym, a my postaramy się zorganizować takie spotkanie.

Spotkania

Celem doradztwa jest wyposażenie kandydata w aktualną wiedzę na temat rynku pracy i dostarczenia mu narzędzi do samodzielnego rozwijania swojego potencjału zawodowego!

Podczas spotkania z doradcą możesz:

 • zdobyć informacje na temat skutecznych sposobów poruszania się po rynku pracy, interesujących firm oraz pracodawców,
 • przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) pod konkretne stanowisko,
 • otrzymać wskazówki, które pomogą Ci pokierować rozwojem zawodowym,
 • określić swoje predyspozycje zawodowe,
 • przygotować się odpowiednio do procesu rekrutacji i autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
 • uzyskać informacje o możliwościach dokwalifikowania się.

Prowadzące

Anna Gregorczyk - absolwentka psychologii UJ oraz zarządzania i marketingu UJ.

Jestem specjalistką HR, redaktorką i koordynatorką wydarzeń, związaną przez kilkanaście lat z instytucjami kultury i NGO. Oferuję wsparcie w zakresie poszukiwania pracy, w tym konsultacje dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej - w razie potrzeby również z uwzględnieniem zagadnień związanych z rynkiem pracy osób z niepełnosprawnościami.

Magdalena Kwak-Wójcik - socjolożka, doradczyni zawodowa.

Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz doradztwo zawodowe na Politechnice Krakowskiej. Na co dzień pomagam studentom i absolwentom w przygotowaniu do swobodnego wejścia na rynek pracy, a jednocześnie wspieram ich rozwój zawodowy. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego, aby zainspirować i zmotywować do działania.

Zapisy

UWAGA! Informujemy, że ze względu na wzmożone zainteresowanie usługą doradztwa zawodowego obecnie oczekiwanie na termin konsultacji jest wydłużony.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą użyć prywatnego adresu e-mail.

Zapisy na doradztwo zawodowe (obecnie czas oczekiwania na konsultację jest wydłużony)