Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

10
poniedziałek
10.05.2021
Trwające
Możliwości pracy po studiach humanistycznych - zajęcia mentoringowe

19.04.2021 - 17.05.2021

Biuro Karier UJ zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach mentoringowych z Absolwentką UJ! Studiujesz filologię polską lub inny kierunek humanistyczny? Zastanawiasz się, co robić po studiach? Weź udział w cyklu mentoringowym z dr Agnieszką Fludą-Krokos!
więcej o Możliwości pracy po studiach humanistycznych - zajęcia mentoringowe
Wkrótce
W branży energetycznej po kierunkach humanistycznych i ekonomicznych? Oczywiście, że tak! Szerokie perspektywy rozwoju w firmach energetycznych.

11.05.2021

Branża energetyczna jest w czołówce najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce. W ostatnich latach w firmach, które skupiły się na odnawialnych źródłach energii, powstały tysiące miejsc pracy dla absolwentów. Te miejsca czekają na kandydatów po różnych kierunkach zarówno technicznych jak i humanistycznych. Jeśli chcesz pracować w branży energetycznej, wspierać światową politykę proklimatyczną i zostać ekspertem na rynku, to właśnie teraz jest najlepszy moment.
więcej o W branży energetycznej po kierunkach humanistycznych i ekonomicznych? Oczywiście, że tak! Szerokie perspektywy rozwoju w firmach energetycznych.
Zarządzanie stresem z IBM BTO Business Consulting Services - szkolenie online

12.05.2021

Biuro Karier i firma IBM BTO Business Consulting Services zapraszają na szkolenie online o stresie inaczej, czyli jak spojrzeć na stres z innej perspektywy i jak sobie z nim radzić.
więcej o Zarządzanie stresem z IBM BTO Business Consulting Services - szkolenie online
Sekrety motywacji i osiągania celów - szkolenie online z firmą Alexander Mann Solutions

13.05.2021

Jak zachęcić siebie do działania? Jak określić swoje cele? Poznaj praktyczne wskazówki i tajniki motywacji podczas szkolenia realizowanego przez firmą AMS.
więcej o Sekrety motywacji i osiągania celów - szkolenie online z firmą Alexander Mann Solutions
Możliwości kariery w strukturach UE – spotkanie online ze Studenckim Ambasadorem Karier UE

14.05.2021

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą i stażami w strukturach UE na spotkanie online z Ambasadorem Karier UE w Krakowie!
więcej o Możliwości kariery w strukturach UE – spotkanie online ze Studenckim Ambasadorem Karier UE
Studencie, nie pozwól się zaszufladkować! Niszowy kierunek jako wstęp do dalszego rozwoju. – spotkanie online z Absolwentką UJ

18.05.2021

„Co będziesz robić po tych studiach? Po tym kierunku raczej nie znajdziesz pracy w zawodzie.” – brzmi znajomo? Niszowy kierunek studiów może być idealnym wstępem do Twojego dalszego rozwoju! Masz wątpliwości? Już dziś zapisz się na spotkanie online p. Malwiną Angerman-Kowalską, która opowie o sposobach na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia ze szczególnym uwzględnieniem niszowych zawodów.
więcej o Studencie, nie pozwól się zaszufladkować! Niszowy kierunek jako wstęp do dalszego rozwoju. – spotkanie online z Absolwentką UJ
Spotkanie z Krajową Szkołą Administracji Publicznej

19.05.2021

Biuro Karier i Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego zapraszają na spotkanie informacyjne. Gwarantujemy pracę w administracji publicznej i stypendium dla każdego podczas 1,5 roku kształcenia! Zgłoszenia przyjmowane są od 1 czerwca 2021 r.
więcej o Spotkanie z Krajową Szkołą Administracji Publicznej
Korespondencja biznesowa – szkolenie online z IBM BTO Business Consulting Services

20.05.2021

Biuro Karier i firma IBM BTO Business Consulting Services zaprasza na szkolenie online poświęcone tematyce korespondencji biznesowej.
więcej o Korespondencja biznesowa – szkolenie online z IBM BTO Business Consulting Services
Pracownicy wiedzy w branży konsultingowej – spotkanie online z Absolwentką UJ (szkolenie dla studentów zarządzania informacją)

24.05.2021

Biuro Karier zaprasza na spotkanie online z p. Moniką Czechowską - Absolwentką Informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na UJ, podczas którego opowie o tym jak wygląda branża konsultingu i w jaki sposób osoby zarządzające informacją i wiedzą mogą wykorzystywać w niej swoje umiejętności i się rozwijać.
więcej o Pracownicy wiedzy w branży konsultingowej – spotkanie online z Absolwentką UJ (szkolenie dla studentów zarządzania informacją)
Sztuka autoprezentacji - szkolenie online z firmą AMS

26.05.2021

Biuro Karier oraz firma Alexander Mann Solutions - brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie - zapraszają na warsztat dotyczący autoprezentacji.
więcej o Sztuka autoprezentacji - szkolenie online z firmą AMS
Powrót do góry