Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

10.05.2021
Trwające
Możliwości pracy po studiach humanistycznych - zajęcia mentoringowe

19.04.2021 - 17.05.2021

Biuro Karier UJ zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach mentoringowych z Absolwentką UJ! Studiujesz filologię polską lub inny kierunek humanistyczny? Zastanawiasz się, co robić po studiach? Weź udział w cyklu mentoringowym z dr Agnieszką Fludą-Krokos!
więcej o Możliwości pracy po studiach humanistycznych - zajęcia mentoringowe
Wkrótce

11.05.2021

Branża energetyczna jest w czołówce najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce. W ostatnich latach w firmach, które skupiły się na odnawialnych źródłach energii, powstały tysiące miejsc pracy dla absolwentów. Te miejsca czekają na kandydatów po różnych kierunkach zarówno technicznych jak i humanistycznych. Jeśli chcesz pracować w branży energetycznej, wspierać światową politykę proklimatyczną i zostać ekspertem na rynku, to właśnie teraz jest najlepszy moment.
więcej o W branży energetycznej po kierunkach humanistycznych i ekonomicznych? Oczywiście, że tak! Szerokie perspektywy rozwoju w firmach energetycznych.
Zarządzanie stresem z IBM BTO Business Consulting Services - szkolenie online

12.05.2021

Biuro Karier i firma IBM BTO Business Consulting Services zapraszają na szkolenie online o stresie inaczej, czyli jak spojrzeć na stres z innej perspektywy i jak sobie z nim radzić.
więcej o Zarządzanie stresem z IBM BTO Business Consulting Services - szkolenie online

13.05.2021

Jak zachęcić siebie do działania? Jak określić swoje cele? Poznaj praktyczne wskazówki i tajniki motywacji podczas szkolenia realizowanego przez firmą AMS.
więcej o Sekrety motywacji i osiągania celów - szkolenie online z firmą Alexander Mann Solutions

14.05.2021

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą i stażami w strukturach UE na spotkanie online z Ambasadorem Karier UE w Krakowie!
więcej o Możliwości kariery w strukturach UE – spotkanie online ze Studenckim Ambasadorem Karier UE

18.05.2021

„Co będziesz robić po tych studiach? Po tym kierunku raczej nie znajdziesz pracy w zawodzie.” – brzmi znajomo? Niszowy kierunek studiów może być idealnym wstępem do Twojego dalszego rozwoju! Masz wątpliwości? Już dziś zapisz się na spotkanie online p. Malwiną Angerman-Kowalską, która opowie o sposobach na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia ze szczególnym uwzględnieniem niszowych zawodów.
więcej o Studencie, nie pozwól się zaszufladkować! Niszowy kierunek jako wstęp do dalszego rozwoju. – spotkanie online z Absolwentką UJ
Spotkanie z Krajową Szkołą Administracji Publicznej

19.05.2021

Biuro Karier i Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego zapraszają na spotkanie informacyjne. Gwarantujemy pracę w administracji publicznej i stypendium dla każdego podczas 1,5 roku kształcenia! Zgłoszenia przyjmowane są od 1 czerwca 2021 r.
więcej o Spotkanie z Krajową Szkołą Administracji Publicznej

20.05.2021

Biuro Karier i firma IBM BTO Business Consulting Services zaprasza na szkolenie online poświęcone tematyce korespondencji biznesowej.
więcej o Korespondencja biznesowa – szkolenie online z IBM BTO Business Consulting Services

24.05.2021

Biuro Karier zaprasza na spotkanie online z p. Moniką Czechowską - Absolwentką Informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na UJ, podczas którego opowie o tym jak wygląda branża konsultingu i w jaki sposób osoby zarządzające informacją i wiedzą mogą wykorzystywać w niej swoje umiejętności i się rozwijać.
więcej o Pracownicy wiedzy w branży konsultingowej – spotkanie online z Absolwentką UJ (szkolenie dla studentów zarządzania informacją)
Sztuka autoprezentacji - szkolenie online z firmą AMS

26.05.2021

Biuro Karier oraz firma Alexander Mann Solutions - brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie - zapraszają na warsztat dotyczący autoprezentacji.
więcej o Sztuka autoprezentacji - szkolenie online z firmą AMS