Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

23
wtorek
23.04.2024
Przejdź do wydarzeń
Wkrótce

25.04.2024

Czy prawnik ma szanse rozwinąć swoje skrzydła jedynie w kancelarii? ABB zaprasza na webinar, dzięki któremu poznasz różne aspekty pracy prawnika poza tradycyjną kancelarią i dowiesz się jak wygląda kariera w korporacji.
więcej o Ścieżki kariery dla prawnika w międzynarodowej korporacji. Webinar z ABB

06.05.2024

Interesujesz się karierą w finansach? Dowiedz się, jakie są możliwe ścieżki rozwoju w tej branży w kraju i za granicą! Zapraszamy zainteresowanych rozwojem w tej dyscyplinie do zgłoszeń na mentoring indywidualny, który poprowadzi Mateusz Zalewski, Vice President, Global Talent Acquisition, State Street.
więcej o „Ścieżki kariery w branży finansowej w Polsce i za granicą”. Mentoring indywidualny z Mateuszem Zalewskim

07.05.2024

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Ze względu na poziom interakcyjności, sugerowana minimalna znajomość języka angielskiego uczestników to B2.
więcej o Workshop: Manager as a coach - basic coaching skills, which you can use in team management (w języku angielskim)

09.05.2024

Poznaj kulturę firmy AML RightSource i dowiedz się, jak rozwijać się i stawiać kroki w kierunku rozwoju kariery od Juniora do Starszego Analityka w AML RightSource!
więcej o Stop looking for a job...Find your career! Webinar with AML RightSource (w języku angielskim)
Powrót do góry