Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

04.12.2021
Wkrótce

13.12.2021

Prokrastynacja nazywana jest nową chorobą cywilizacyjną. Mechanizmy prokrastynacji utrudniają nam życie, ale to my możemy utrudnić im działanie. Firma Cognizant Technology oraz Biuro Karier zapraszają na webinar dotyczący zjawiska prokrastynacji i praktycznych sposobów radzenia sobie z chęcią odłożenia czegoś w czasie.
więcej o Webinar: Kto jest leniem? - behawioralne metody walki z prokrastynacją z firmą Cognizant

14.12.2021

Często masz wrażenie, że brakuje Ci czasu? A może masz skłonność do prokrastynacji?
więcej o Webinar z firmą ABB: Zwinne zarządzanie sobą w czasie i priorytetyzowanie zadań

15.12.2021

Stworzenie sklepu internetowego to jedno. Przyciągnięcie do niego klientów to drugie, zdecydowanie trudniejsze zadanie. Jedną z najbardziej długofalowych strategii jest skupienie się na SEO. Na tym szkoleniu dowiesz się, jak optymalizować sklepy internetowe, żeby były lepiej postrzegane w oczach Google’a i łatwiejsze do znalezienia przez użytkowników.
więcej o Webinar: Jak zoptymalizować sklep internetowy, żeby był przyjazny w oczach Google'a? - z Delante

16.12.2021

Wybór studiów jest jedną z pierwszych trudnych decyzji. Wybór ścieżki zawodowej po studiach jest często przypadkiem. A nie powinien! Firma Cognizant wraz z Biurem Karier zapraszają na webinar, który pomoże zrozumieć jak przygotować się do świadomego wejścia na rynek pracy i obalić kilka mitów, które bardziej lub mniej wpływają na Twoje poczucie pewności siebie.
więcej o Webinar: Matura, studia, dyplom i po studiach…ale co dalej? Jak poradzić sobie w biznesie po studiach humanistycznych - success story z firmą Cognizant

11.01.2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z Absolwentką UJ - p. Malwiną Angerman-Kowalską poświęcone kompetencjom i umiejętnościom, które są przydatne na stanowiskach pracy związanych z szeroko pojętą obsługą różnego rodzaju dokumentów.
więcej o Webinar: Umiejętności i kompetencje przydatne na stanowiskach związanych z obsługą dokumentów (WEBINAR PRZENIESIONY z 28 listopada))