Zostań dyplomatą! MSZ ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Termin składania dokumentów upływa 13 września 2019 r.

Aplikacja jest skierowana do osób zainteresowanych podjęciem pracy w polskiej służbie zagranicznej. Obejmuje ona szkolenia i staże zarówno w centrali MSZ w Warszawie, jak i w placówkach zagranicznych RP.

Aplikanci zostaną zatrudnieni w MSZ na czas określony jednego roku.  Po ukończeniu części teoretycznej i praktycznej aplikacji oraz pomyślnym zdaniu egzaminu uczestnicy uzyskają stopień dyplomatyczny i zostaną skierowani do pracy w polskich placówkach dyplomatyczno-konsularnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat aplikacji dyplomatyczno-konsularnej pod następującymi adresami:

Konkurs na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym w Krakowie
LOT Cabin Crew Open Day w Krakowie
"Małopolska Noc Naukowców 2019": wolontariusze poszukiwani!
Praktyka dla absolwentów w Urzędzie BEREC - Agencji Unii Europejskiej z siedzibą w Rydze (Łotwa)