KPMG Cyber H@ckademy

Zhakuj praktyki lub pracę w zespole cyberbezpieczeństwa

• Wiesz jak uchronić dane przed atakami hakerów?
  • A może sam jesteś w stanie przeprowadzić kontrolowane włamanie?
  • Wiesz jak przeprowadzić audyt bezpieczeństwa?
  • A może masz pomysł na transformację systemów biznesowych związanych z bezpieczeństwem danych?

Jeżeli tematyka cyberbezpieczeństwa jest Ci bliska, dołącz do programu i zhakuj sobie praktyki lub pracę w KPMG.

W ramach programu KPMG Cyber H@ckademy masz szansę zdobyć wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa w jednej z dwóch ścieżek zawodowych - technicznej lub konsultingowej.

Na ścieżce technicznej będziesz mógł sprawdzić się jako hacker, na ścieżce konsultingowej pokażesz jak doradzać największym firmom w temacie bezpieczeństwa danych.

Program skierowany jest do:

Jakie są korzyści dla uczestników?

Program Cyber H@ckademy daje uczestnikom niepowtarzalną szansę skonfrontowania wiedzy akademickiej z realnymi zadaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Pozwala także na udział w wyjątkowych, autorskich szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Dodatkowo wszyscy finaliści otrzymają voucher na jedną z największych konferencji IT/Technology w Polsce, a na najlepszych czekają płatne praktyki lub praca w zespole cyberbezpieczeństwa w warszawskim biurze KPMG.

Jak aplikować?

Rekrutacja do programu trwa!

Prześlij swoją aplikację w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Następnie wypełnij formularz online i dołącz swoje CV. Po pozytywnej weryfikacji zostaniesz poinformowany mailowo o zakwalifikowaniu się do etapu testów on-line (test analityczny i test online). Potem już tylko krótka rozmowa z Anią- naszą rekruterką i jesteś w Programie!

W trakcie Programu dowiesz się wszystkiego o pracy w zespole cyberbezpieczeństwa. Poznasz pracujących tam ekspertów, posłuchasz o międzynarodowych projektach i zadaniach, z którymi na co dzień się spotykają. W trakcie warsztatów uzupełnisz swoją wiedzę, a podczas case study sprawdzisz, czy nadajesz się do pracy przy symulacji hakerskich ataków lub projektów biznesowych w obszarze Cybersecurity.

Program odbędzie się w maju 2021 roku.

Rejestracja trwa do 18 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie generationkpmg.pl/cyberhackademy

APLIKUJ

Masz pytania dotyczące programu? Napisz do nas:

Justyna Skorupska- koordynator programu

jskorupska@kpmg.pl