zaFUNDuj sobie przyszłość - dodatkowe programy płatnych praktyk studenckich w Ministerstwie Finansów i Polityki Regionalnej

Możesz zostać jedną z czterech osób, które wezmą udział w dodatkowym programie płatnych praktyk w MFiPR. Nie będziesz kserować tony papierów, ale wraz ze swoim zespołem będziesz wykonywał_a konkretne i ciekawe zadania. Masz poniżej 26 r.ż.? Aplikuj do 5 lipca!

Oprócz zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy o Funduszach Europejskich, otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę. W dodatkowym naborze przygotowaliśmy 4 programów w różnych Departamentach naszego Ministerstwa Skorzystaj z ogromnej szansy na rozwój i aplikuj!

Dodatkowe programy praktyk:

1. Dobre Partnerstwo
  2. Promuj Fundusze
  3. Organizuj Wydarzenia
  4. Akcja KOORDYNACJA

Jak aplikować?

• Pierwszy etap rekrutacji odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza (co ważne, można wysłać zgłoszenia na kilka ofert).
  • Następnie osoby, które spełnią wymogi formalne, poproszone zostaną o rozwiązanie online testu wiedzy o Funduszach Europejskich i/lub próbkę pracy.
  • W ostatnim etapie wybranych kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Na ich podstawie zostaną wyłonieni laureaci, którzy uzyskają możliwość odbycia praktyk w wybranych Departamentach.

Jedna osoba może wygrać jedną praktykę. Nie zwlekaj i zaFUNDuj sobie przyszłość już dziś!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 lipca 2023.

Szczegóły znajdziesz na stronie programu praktyk