Rusza kolejna edycja Programu „Staże Prezesa NBP” dla absolwentów uczelni wyższych!

Prezes Narodowego Banku Polskiego zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”! Obroniłeś/aś tytuł magistra? Nie zwlekaj i aplikuj na płatny, roczny staż!

Uczestnikom stażu Narodowy Bank Polski oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony 12 miesięcy na stanowisku stażysty w:

• Departamencie w Centrali NBP (z miesięcznym wynagrodzeniem zasadniczym brutto w wysokości 5200,00 zł);
  • Oddziale Okręgowym NBP (z miesięcznym wynagrodzeniem zasadniczym brutto w wysokości 4700,00 zł).

Kto może aplikować?

Uczestnikiem Programu może być osoba, która ukończyła studia wyższe drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie i uzyskała tytuł magistra. Warunkiem udziału w Programie jest złożenie aplikacji w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 3.08.2023.

Więcej informacji oraz regulamin Programu „Staże Prezesa NBP”