Zagraniczny staż w biurze sieci Coimbra. Aplikuj do 30 listopada!

The Coimbra Group poszukuje studenta/studentki studiów magisterskich lub niedawno obronionego absolwenta/absolwentki na staż do swojego międzynarodowego zespołu w biurze w Brukseli. Jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany i gotowy na zawodową przygodę? Aplikuj!

Profil kandydata/kandydatki:

• student studiów magisterskich lub świeżo upieczony absolwent studiów magisterskich, uprawniony do udziału w stażu w programie Erasmus+ programu uniwersyteckiego lub równoważnego programu,
  • preferowane wykształcenie: zarządzanie biznesem, komunikacja, studia europejskie i pokrewne;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (C1),
  • znajomość pakietu Microsoft Office 365,
  • zainteresowanie pracą w międzynarodowym środowisku w organizacji non-profit,
  • doświadczenie w prowadzeniu i/lub pisaniu treści na social media i strony WWW, zainteresowanie analizą danych oraz znajomość programu graficznego typu Canva będą dodatkowymi atutami.

Zadania stażysty/stażystki:

• pomoc w zarządzaniu programami stypendialnymi Coimbra Group dla młodych naukowców,
  • wsparcie w biura w przygotowywaniu dokumentów, organizowaniu wydarzeń i spotkań,
  • uczestniczenie w spotkaniach związanych ze współpracą w dziedzinie szkolnictwa wyższego,
  • pomoc w działaniach komunikacyjnych (newsletter, strona WWW, social media).

Okres stażu wynosi 6 miesięcy, od stycznia 2024 r. do końca czerwca 2024 r. (daty i czas trwania są elastyczne).

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV i list motywacyjny (w języku angielskim) z wyjaśnieniem, dlaczego inetersuje Cię ten staż i jakie są Twoje mocne strony na adres kariery@uj.edu.pl do 30 listopada 2023 (w tytule wiadomości prosimy wpisać COIMBRA- staż). Do przesyłanych dokumentów dołącz podpisane i zeskanowanie oświadczenie zapoznania się z obowiązkiem informacyjnym w kwestii przetwarzania danych osobowych. Wybrani kandydaci zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów rekrutacji prowadzonych przez Coimbra Group.

Szczegóły oferty i zasad aplikacji (w języku angielskim) - koniecznie zapoznaj się przed aplikowaniem!