XIV edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Zgłoś swojego kandytata/kandydatkę!

Trwa nabór do XIV edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Kandydatów zgłaszać mogą zarówno profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy międzynarodowej, samorządy studenckie, inne organizacje studenckie, jak i koleżanki i koledzy.

Poszukiwani są kandydaci, którzy swoją działalnością wzbogacają nasze środowisko akademickie i wspierają wymianę kulturową. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce oraz udział w projektach badawczych.

Szczegółowe informacje na temat konkursu INTERSTUDENT oraz ankieta konkursowa są dostępne na stronie konkursu

Propozycje ankiet zgłoszeniowych można przesyłać pocztą elektroniczną na adres Działu Obsługi Studentów Zagranicznych: (iso@uj.edu.pl) do dnia 6 grudnia 2023 r. do godziny 12:00.