Women That Matters 2024. Deloitte zaprasza studentki do udziału w projekcie mentoringowym

Rozpoczął się nabór do V edycji programu mentoringowego skierowanego do studentek poszukujących swojej ścieżki zawodowej i inspiracji do działania - Woman That Matters oraz Woman That Matters TECH!

Czym jest program Woman That Matters?

Jest to inicjatywa stworzona w całości przez kobiety dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte, poprzez trzy sesje mentoringowe przeprowadzane indywidualnie z wcześniej dobranymi mentee, starają się wspomóc w odnalezieniu własnej drogi zawodowej oraz inspirują do dalszego rozwoju. Program stanowi także platformę do wymiany doświadczeń, zarówno po stronie mentorów, jak i mentee.

Supermoce w centrum uwagi

Nowością w tegorocznej edycji jest koncentracja par mentoringowych na odkrywaniu i rozwijaniu supermocy uczestniczek zgodnie z mottem przewodnim: Embrace Your Power. Mentorki będą wspierać mentee w identyfikacji ich wyjątkowych umiejętności i talentów, co z pewnością wpłynie pozytywnie na ich rozwój zawodowy.

Formuła programu

Program jest dedykowany studentkom od drugiego roku studiów na kierunkach takich jak:

• ekonomia,
  • administracja,
  • zarządzanie,
  • marketing,
  • finanse i rachunkowość,
  • prawo,
  • data science.

Drugą z rzędu edycję prowadzimy również ścieżkę Woman That Matters TECH, adresowaną do studentek kierunków technologicznych i informatycznych, które otrzymują wsparcie od mentorek z doświadczeniem w tych obszarach.

Proces rekrutacji

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 14 lutego poprzez stronęW kolejnym etapie mentees zostaną proszone o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej ich zainteresowań i preferencji dotyczących ścieżki mentoringu. Zgłoś się i odkryj swoje super moce i rozwijaj pewność siebie pod skrzydłami doświadczonych mentorek!