Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca

AstraZeneca zaprasza studentów ostatniego roku oraz absolwentów do aplikacji na letni program stażowy Working in Science! Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 20 lutego i potrwa do 18 marca.

AstraZeneca to jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie. Od początku swojego istnienia (w Polsce od ponad 30 lat) w AZ nieustannie kładziemy nacisk na rozwój.

Nasze Globalne Centrum Badań Klinicznych jest jednym z największych w AstraZeneca, a także jednym z najważniejszych na świecie. Nasz warszawski i krakowski oddział, w którym pracuje ponad 3000 pełnych pasji osób, jest odpowiedzialny za rozwój we wszystkich obszarach terapeutycznych i kluczowych programach klinicznych.

W AstraZeneca Poland dążymy do stworzenia kultury sprzyjającej inkluzywności, w której różnorodność jest dostrzegana i doceniana. Stawiamy na innowacyjność poprzez wykorzystywanie różnych perspektyw i pomysłów.

Cel programu

Głównym celem Working in Science Internship Program jest zapewnienie uczestnikom możliwości doświadczenia specyfiki pracy w przemyśle farmaceutycznym. W trakcie programu stażyści będą zaangażowani w realizację projektów w różnych zespołach (np. R&D, Finanse, HR) i będą mogli skorzystać z bogatej oferty szkoleń.

Dla kogo?

Program skierowany jest do absolwentów i absolwentek oraz studentów i studentek ostatnich lat studiów uczelni wyższych.

Ramy czasowe

Rekrutacja rusza 20 lutego (aplikacje można składać do 18 marca). Płatny staż rozpoczyna się 28 czerwca i trwa standardowo 3 miesiące.

Dowiedz się więcej o dostępnych stażach i aplikuj

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji i ról