Staż Letni w Selvita

Gotowy/a rozpocząć swoją karierę z nami? Tego lata czeka na Ciebie ekscytująca przygoda, która da Ci szansę na rozpoczęcie kariery i rozwinięcie umiejętności w różnych obszarach zawodowych.

Poszukujemy ambitnych i pełnych pasji kandydatów chętnych wziąć udział w corocznym Letnim Programie Stażowym - studentów, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć praktyczne doświadczenie w poniższych działach:

Selvita to wyjątkowy zespół ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, oddaniem i pasją do nauki, przyczyniając się do odkryć naukowych i udanych projektów badawczych. Staż Letni to doskonała okazja, aby rozpocząć swoją karierę zawodową w miejscu, które pozwoli Ci w praktyce zastosować teorię zdobytą podczas studiów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2024. Zapraszamy do aplikacji!