Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Bank Pekao S.A zaprasza na praktyki i staże

Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je kończysz i szukasz dla siebie rozwojowej oraz przyszłościowej ścieżki kariery? Bank Pekao S.A zaprasza na kolejną edycję programu praktyk i staży. Nie czekaj. Aplikuj i zmieniaj z nami bankowanie na lepsze.

  1. Realizuj projekty z zakresu bankowości internetowej, mobilnej, platformy open banking i płatności mobilnych – dołączając do stażu IT Banking Champions.
  2. Rozwijaj się w działach analizy danych i big data, bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej, rozwoju i wsparcia produktu, zarządzania ryzykami, dzięki ofercie elastycznego programu stażowego Banking Champions.
  3. Stawiaj pierwsze kroki w obszarze finansów i bankowości mając dostęp do największej bazy klientów i spektrum produktów w ramach 2-miesięcznego programu praktyk letnich Akademia Żubra.

Praca w banku to nie dla mnie? Nic bardziej mylnego. Mamy wiele obszarów, w których możesz się rozwijać: Finansów, Bankowości, Analizie Danych i Big Data, Zarządzania Ryzykami, Bankowości Korporacyjnej i  Inwestycyjnej, Data Science, Nowych Technologii i Rozwoju Finansów w Oddziałach Bankowości Detalicznej, naszych Centrach Biznesowych MŚP i Korporacyjnych w całej Polsce oraz w IT rozwijając się na 4 ścieżkach: Tester, Programista, Analityk, Administrator.

Wejdź na stronę Kariera na Bank, poznaj oferowane benefity i zasady rekrutacji - aplikuj już dziś! Bierz życie za rogi i dołącz do nas!