Trwa rekrutacja do programu ambasadorskiego EY! Aplikuj do 17 czerwca

EY poszukuje nowych Ambasadorów! Stypendium, nowe znajomości, szkolenia i networking czekają na Ciebie już od I roku studiów - nie zwlekaj do ostatniej chwili, zarejestruj się i dołącz do nowej kadencji Ambasadorów Poziom Wyżej EY. Wieloświat finansów, podatków fuzji i transakcji czeka na Ciebie!

Program kierowany jest przede wszystkim do studentów i studentek pierwszych lat studiów licencjackich, którzy chcą reprezentować EY w środowisku akademickim, zyskać cenne doświadczenie i znajomości już na wczesnym etapie studiów, a w przyszłości rozważają karierę audycie, podatkach, strategii i transakcjach czy consultingu.

Dlaczego warto zostać Ambasadorem EY?

• Poznaj studentów z całej Polski.
  • Weź udział w integracjach i szkoleniach z EY-erami ze wszystkich linii biznesowych.
  • Zgarnij limitowane gadżety i wejściówki VIP na finały konkursów.

Tak właśnie może wyglądać Twój rok akademicki, gdy dołączysz do Programu Ambasadorskiego EY! A to wszystko bez uszczerbku na planie zajęć.

Jak aplikować?

Znajdź swoje miasto i aplikuj na stronie programu do 17.06.2024!