Wyniki sortowane według etykiety: ogloszenia_pl

Nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji

17.05.2023
Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji, który potrwa do 31 maja 2023 r. Głównym celem Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości jest promowanie wśród młodzieży postaw skupionych na aktywne współdziałanie w rozwoju i budowanie świadomości prawnej, a także włączenie młodych ludzi w dialog dotyczący wymiaru sprawiedliwości oraz kształcenia prawnego w Polsce.
więcej o Nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji

Zostań Ambasadorem Deloitte - aplikuj do 22 maja!

16.05.2023
Trwa rekrutacja do Programu Ambasador Deloitte oraz Programu Ambasador TECH. Programy ambasadorskie są skierowane do studentów i studentek, którzy chcą poznać biznes oraz rozwinąć swoje umiejętności miękkie (Ambasador Deloitte) lub technologiczne (Ambasador Deloitte TECH). Jesteś jednym/jedną z nich? Aplikuj!
więcej o Zostań Ambasadorem Deloitte - aplikuj do 22 maja!

Dni Otwarte w TE Connectivity - poznaj możliwości pracy i praktyk!

11.05.2023
Szukasz pierwszej pracy lub płatnych praktyk? Z radością zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte, które odbędą się w siedzibie firmy TE Connectivity w Krakowie. Czeka Was wiele atrakcji, abyście mogli poznać firmę bliżej!
więcej o Dni Otwarte w TE Connectivity - poznaj możliwości pracy i praktyk!

Płatny Staż z Lwem - ING Bank Śląski otwiera rekrutację na letnią edycję!

10.05.2023
W imieniu ING Bank Śląski zachęcamy do udziału w letniej edycji Stażu z Lwem. To płatny unikatowy na rynku staż, skierowany do student-ów/-ek, ciekawych pracy z nowymi technologiami i szukających praktycznego doświadczenia.
więcej o Płatny Staż z Lwem - ING Bank Śląski otwiera rekrutację na letnią edycję!

EY Assurance FutureLab - ostatnie dni zapisów!

09.05.2023
EY Assurance FutureLab to cykl bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń (15-19.05, online), podczas których uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda praca Audytorów. Zapisy tylko do 12 maja!
więcej o EY Assurance FutureLab - ostatnie dni zapisów!

05.05.2023
Informujemy, że Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego ogłosił XII edycję Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego innowacyjności poprzez zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego zagadnieniami związanymi z organizacją i funkcjonowaniem rynku finansowego oraz nadzorem nad tym rynkiem.
więcej o Konkurs o Nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego

Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

04.05.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na płatny, 5-miesięczny staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w październiku 2023!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

04.05.2023
Szukasz stażu lub pracy, które poszerzą Twoje kompetencje? Jesteś ambitny i gotowy na wyzwania? A może chcesz dowiedzieć się jak pracuje się w międzynarodowej korporacji? Jeśli tak to Open Day ABB w Krakowie jest właśnie dla Ciebie - wpadnij już 9 maja!
więcej o Open Day ABB - studencie_tko, nie możesz tego przegapić!

Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

28.04.2023
Studiujesz prawo, ekonomię, finanse, zarządzanie, informatykę lub kierunki pokrewne? Jeśli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, jesteś osobą zainteresowaną karierą w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej, dołącz do ekipy Ambasadorów i promuj KPMG wśród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego! Termin zgłoszeń: 31 maja 2023.
więcej o Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków

27.04.2023
Odwiedź biuro Pontica Solutions, poznaj zespół i zobacz, jak pracuje się w dynamicznym i innowacyjnym środowisku BPO oraz ITO! Taka okazja już 9 maja!
więcej o Dzień otwarty dla studentów w Pontica Solutions Kraków