Pomoc Ukrainie - bezpłatne kursy języka polskiego i bezpłatne lekcje indywidualne dla obywateli Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

Instytut Glottodydaktyki Polonistycznej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje bezpłatne kursy języka polskiego i bezpłatne lekcje indywidualne dla obywateli Ukrainy, którzy w wyniku wojny zaleźli się w Polsce i nie znają języka polskiego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

telefon 12 663 2929

mail: plschool@uj.edu.pl

Więcej informacji o pomocy dla obywateli Ukrainy.

Допоможіть Україні

Школа Польської Мови та Культури Факультету Польських Студій Ягеллонського Університету організовує безкоштовні курси польської мови та безкоштовні індивідуальні заняття для громадян України, які опинилися в Польщі внаслідок війни і не володіють польською мовою. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами:

Телефон: 12 663 2929

Пошта: plschool@uj.edu.pl