Szukasz stażu? Międzynarodowa agencja SEO - Delante zaprasza na live na Instagramie dotyczący stażu SEO

Delante zaprasza na live na Instagramie @delante.krakow, 22 marca o 17:00, dla zainteresowanych stażem w Delante!

Co będzie na live?

🔍 opiekun stażu wyjaśni, jak wygląda staż w Delante,

🔍 powie, co zrobić, by zwiększyć szansę na dostanie pracy oraz

🔍 odpowie na pytania dotyczące stażu!

* swoje pytania możesz zadać wcześniej pod postem na Instagramie @delante.krakow lub w trakcie live.

Delante specjalizuje się w SEO (pozycjonowaniu stron) oraz SEM (Google Ads). Od kilku lat działa na rynku Polskim i międzynarodowym z klientami z róznych branż. Delante mogliście juz spotkać na szkoleniach organizowanych przez nasze Biuro Karier. Firma organizuje płatne staże SEO i SEM, które są wypełnione szkoleniami i zadaniami praktycznymi - wszystko po to, aby ich uczestnicy mogli po 3 miesiącach stażu awansować na stanowisko młodszego specjalisty.

Sprawdź, na jakie stanowiska możesz zaaplikować i przygotuj swoje pytania:

Do zobaczenia 22 marca o 17:00!