Zostań Ambasadorem KPMG - ruszył nabór do kolejnej edycji programu

Studiujesz prawo, ekonomię, finanse, zarządzanie, informatykę lub kierunki pokrewne? Jeśli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, jesteś osobą zainteresowaną karierą w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej, dołącz do ekipy Ambasadorów i promuj KPMG wśród studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego! Termin zgłoszeń: 31 maja 2023.

Ambasadorzy KPMG to grupa wyjątkowych studentek i studentów, którzy reprezentują firmę w środowisku akademickim. Przez cały rok wspólnie z pracownikami tworzą oraz promują programy, projekty rekrutacyjne i szkoleniowe dla studentów. Ambasadorzy łączą także potencjalnych kandydatów z KPMG i dostarczają im niezbędnych informacji dotyczących firmy.

Kto może wziąć udział?

Do udziału w programie KPMG zaprasza studentów I, II, III lub IV roku prawa, ekonomii, finansów i rachunkowości, zarządzania, metod ilościowych, analizy danych, informatyki i pokrewnych, którzy są aktywnymi działaczami/działaczkami kół naukowych i/lub organizacji studenckich.

Co KPMG ma dla Ciebie

• welcome pack na dobry start,
  • stypendium semestralne,
  • dofinansowanie komunikacji miejskiej,
  • spotkania integracyjne i szkolenia merytoryczne,
  • nagroda finansowa dla najbardziej aktywnego uczestnika,
  • cenne doświadczenia, praktyczne skille i wpis do CV,
  • możliwość poznania organizacji i budowania nowych relacji,
  • skrócony proces rekrutacji na praktyki.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Rejestracja online
  2. Krótka wideo rozmowa
  3. Testy online z języka angielskiego
  4. Witaj w ekipie ambasadorów

Więcej informacji na stronie programu ambasadorskiego KPMG. Polecamy i trzymamy kciuki za aplikacje studentów i studentek UJ!