Płatny Staż z Lwem - ING Bank Śląski otwiera rekrutację na letnią edycję!

W imieniu ING Bank Śląski zachęcamy do udziału w letniej edycji Stażu z Lwem. To płatny unikatowy na rynku staż, skierowany do student-ów/-ek, ciekawych pracy z nowymi technologiami i szukających praktycznego doświadczenia.

Dlaczego warto?

• Staż oparty jest o udział w realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach.
  • To szansa na pracę podczas której zdobywasz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze pod okiem ekspertów z ING.
  • W trakcie stażu masz szansę brać udział w cyklicznie organizowanych różnych eventach, konsultacjach specjalistycznych, webinarach i w inspirującym spotkaniu „LeadershipING” z przedstawicielem zarządu banku.

Staże z Lwem organizowane na terenie całej Polski, w obszarach takich jak:

• Obsługa klienta detalicznego i korporacyjnego;
  • Wdrażanie nowych produktów, projektowanie doświadczeń klientów;
  • Wykrywanie i zapobieganie nadużyciom finansowym;
  • Zarządzanie ryzykiem w banku;
  • IT – development, analiza danych, testy, Data Science, zarządzanie infrastrukturą IT, helpdesk;
  • HR – projekty z obszarów budowania doświadczeń i obsługi pracowników i kandydatów;
  • Marketing, Komunikacja, PR;
  • Finanse, Księgowość, Podatki.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w aktualnych Ofertach stażu.

O samym programie przeczytasz na stronie Stażu z Lwem.