Zaproszenie na szkolenie: Soft skills VS Hard skills w branży logistycznej

W imieniu Biura Projektu Doskonały Uniwersytet zapraszamy na szkolenie on-line: Soft skills VS Hard skills w branży logistycznej. Myślisz o pracy w logistyce? Zapisz się koniecznie.

Prowadzący: Andrii Khomych - specjalista w branży logistyki, zakupów i handlu międzynarodowego, z 15 letnim doświadczeniem.

Szkolenie będzie prowadzone w języku ukraińskim i jest przeznaczone dla studentów/studentek z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 24.02.2022 roku.

Cel:

• lepsze zrozumienie pojęć Soft i Hard skills na przykładach oraz ustalanie priorytetów i wskazanie możliwości rozwoju
  • zwiększenie pewności siebie przy poszukiwaniu pracy oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej w branży logistycznej

Agenda szkolenia:

• jak rozumieć Soft skills?  - praca w zespole, umiejętności interpersonalne, empatyczne komunikacji, przywództwo
  • jak rozumieć Hard skills w logistyce? - przetargi, WMS, TMS
  • jak dopracować swoje CV? na co zwracają uwagę pracodawcy w tej branży?
  • porady - jak dostać dobrą pracę w logistyce

Terminy do wyboru:

• 11.09.2023  godz. 11-12
  • 13.09.2023  godz. 18-19
  • 14.09.2023  godz. 16-17
  • 15.09.2023  godz. 18-19

Zapisy na szkolenie "Soft skills VS Hard skills w branży logistycznej"