Zostań #OFFVOLO! Nabór wolontariuszy do 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA trwa

Dzięki wolontariatowi na Mastercard OFF CAMERA będziesz częścią prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli Ci poznać od kuchni funkcjonowanie festiwalu filmowego. Niezależnie czy jesteś studentką/studentem, uczysz się czy pracujesz – na Mastercard OFF CAMERA jest miejsce dla każdego! W ramach wolontariatu istnieje także możliwość odbycia praktyk studenckich.

To nie tylko okazja do zawarcia nowych przyjaźni, ale także do zdobycia pierwszego doświadczenia i rozwijania swoich pasji. A to wszystko przy akompaniamencie najlepszych filmów kina niezależnego! Oprócz pokazów filmowych, okres Festiwalu obfituje w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Jako osoba wolontariacka otrzymasz akredytację w systemie online, uprawniającą Cię do wstępu na seanse filmowe w czasie wolnym od swoich zmian, oraz niezbędny pakiet, zawierający m.in. festiwalową koszulkę.

Działy, do których możesz dołączyć jako wolontariusz/wolontariuszka to m.in:

• Festiwal TV,
  • Marketing,
  • Sprzedaż,
  • Dział gości,
  • Obsługa kin,
  • Centrum Informacji Festiwalowej
  • i inne!

W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich.

Pełen spis działów oraz szczegółowy opis i zasady rejestracji dostępne są na stronie #OFFVOLO.