Gra o Karierę 2024 coraz bliżej - zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

W dniach od 11 do 15 marca br. odbędzie się wiele szkoleń, warsztatów, spotkań oraz innych wydarzeń organizowanych przez Biura Karier z całej Polski.

Przedstawicieli Biur Karier zapraszamy do zgłaszania wydarzeń za pomocą formularza znajdującego się pod kafelkiem „Dodaj wydarzenie”. Studentów zapraszamy z kolei do skorzystania z kafelka „Harmonogram wydarzeń”, gdzie można znaleźć informacje o wszystkim, co będzie się działo w trakcie najbliższej Gry o Karierę.

Przypomnijmy, że forma wydarzeń jest dowolna (online, stacjonarna, hybrydowa), zależna od organizatorów poszczególnych spotkań, warsztatów, konsultacji, dyskusji, itp. Nieograniczona jest również liczba spotkań organizowanych przez dane Biuro Karier.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana danym wydarzeniem? Zarejestruj się (jeśli jest to wymagane)! Informacje o tym, jak można dokonać takiej rejestracji znajdują się w opisie poszczególnych wydarzeń (aby rozwinąć opis, należy kliknąć w tytuł danego wydarzenia). Pamiętaj, że w wydarzeniu możesz wziąć udział niezależnie od tego, na jakiej uczelni studiujesz - o to chodzi w idei Gry o Karierę! Zachęcamy do regularnego sprawdzania Harmonogramu wydarzeń - Biura mogą dodawać tam swoje propozycje do 6 marca.

Gra o Karierę to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jego celem jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim.