Summer Camp UOKiK ’24 - nabór zgłoszeń rozpoczęty!

Summer Camp UOKiK ’24 to 5 dni bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów z prawa konkurencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów dla studentów 2, 3 i 4. i 5. roku prawa, ekonomii i kierunków pokrewnych. Uczestnicy poznają kulisy pracy analityków prowadzących postępowania i dowiedzą się, jak funkcjonuje urząd w praktyce.

W programie – m.in. warsztaty z ekspertami i omówienie najciekawszych case studies, gry integracyjne oraz spotkania z gośćmi specjalnymi.

• Termin i miejsce: 16 - 20 września 2024 r., siedziba UOKiK przy pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.
  • Zapewniamy: zakwaterowanie w hotelu wraz z wyżywieniem (śniadania i obiady).
  • Nagroda dla uczestników warsztatów: płatne praktyki w UOKiK.

Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca 2024 r. Szczegóły rekrutacji oraz dodatkowe informacje na stronie.