Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

maj 2024

20240510

Tajniki pracy lektora - warsztat z Early Stage

Data: 10.05.2024
Czas rozpoczęcia: 11:00
Miejsce: Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ (ul. Ingardena 6 - wejście główne od ul. Oleandry 2A), s. 1.10 (I piętro)
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/kFiQGJBnde

Myślisz o współpracy ze szkołą językową i chcesz poznać tajniki pracy lektora? Weź udział w warsztatach organizowanych przez Biuro Karier i Early Stage!

W trakcie szkolenia pokażemy Ci techniki i metody pracy, które tworzą efekt WOW na zajęciach oraz opowiemy o możliwościach zatrudnienia i rozwoju w szkole języka angielskiego Early Stage.

Szkolenie będzie podzielone na trzy części:

1. ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE, TROCHĘ LEPIEJ, TROCHĘ GORZEJ

Tutaj dowiesz się, jak efektywnie wprowadzać dzieciom słownictwo i frazy z piosenek, tak, aby po zajęciach miały je już dobrze zapamiętane. Skupimy się na kreatywnych technikach, które urozmaicą dzieciom pracę z piosenką, bo przecież – nie każdy musi umieć śpiewać!

2. JAK ZAINTERESOWAĆ UCZNIA TEMATEM CZYLI - INTRO 007 - TAJNA BROŃ LEKTORA

Intro, to tajna broń każdego lektora, dzięki której możemy sprawić, że nawet najbardziej nieciekawy temat, taki jak gramatyka stanie się dla uczniów kopalnią skojarzeń, śmiechu i zachętą do odkrywania informacji na jego temat.

3. ROZMOWA Z LEKTORAMI O PRACY W EARLY STAGE, ROZWOJU I PERSPEKTYWACH

Będzie przestrzeń na pytania i rozmowy o tym, jak wygląda praca lektora ,,od środka”. Lektorki podzielą się swoim doświadczeniem, opowiedzą o codzienności i rozwoju kariery w ES na swoim przykładzie.

Kiedy? 10.05.2024 (piątek), g. 11:00-14:00

Gdzie? CWD UJ (ul. Ingardena 6), sala 1.10 (I piętro), obok Welcome Centre

Zapisy: wypełnij formularz zapisowy (liczba miejsc ograniczona)