Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

18.10.2021
Trwające

15.10.2021 - 22.10.2021

Biuro Karier UJ zaprasza do wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach mentoringowych z Absolwentem UJ! Zastanawiasz się, co robić po studiach? Jak odnaleźć się na rynku pracy i w biznesie? Weź udział w indywidualnym cyklu mentoringowym z p. Łukaszem Pawłyszynem!
więcej o Mentoring indywidualny: wprowadzenie na rynek pracy
Wkrótce

19.10.2021

więcej o Webinar: Analityczna kuchnia w Biurze Karier, czyli jak z różnych danych przyrządzić raportowy deser (20 lat Biura Karier)

20.10.2021

Nasze Biuro Karier ma 20 lat! Zapraszamy na serię spotkań z pracownikami Biura Karier UJ. Dowiecie się, czym zajmuje się Biuro Karier, ale przede wszystkim poznacie, jaki to może mieć wpływ na rozwój Waszej kariery. Opowiemy Wam o aktualnych trendach na rynku pracy, o sposobach promowania własnej marki, o tym po co robione są badania i dlaczego warto mieć znajomości. Po każdej prezentacji będzie czas na pytania i odpowiedzi. Zapraszamy!
więcej o Webinar: Jak efektywnie wykorzystać czas na studiach, w kontekście planów zawodowych? (20 lat Biura Karier)

21.10.2021

więcej o Webinar: Jak zbudować profesjonalną markę osobistą w serwisie LinkedIn? (20 lat Biura Karier)

22.10.2021

więcej o Webinar: Potęga networkingu! Po co potrzebne są znajomości? (20 lat Biura Karier)

26.10.2021

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu." W myśl tego co powiedział niegdyś Konfucjusz, mamy przyjemność zaprosić na warsztaty online, na których wspólnie z firmą Aviva porozmawiamy o tym, jak może wyglądać Wasza praca.
więcej o Szkolenie: ”Niech praca będzie Twoim hobby” z firmą Aviva

28.10.2021 - 08.02.2021

Zastanawiasz się, jaki rodzaj umowy będzie dla Ciebie najlepszy? Masz wątpliwości, dotyczące przepisów prawa pracy?
więcej o Webinar z firmą ABB: Prawo pracy – co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz staż lub pracę?

29.10.2021

The concept of today's "slash person" is not new; multi-potential people have always existed, but for a very long time were limited in their professions by choices they would make right after high school.
więcej o Concept of “slash people” and “multipotentiality”: why are your hobbies important and how to integrate them into professional life?

03.11.2021

Zapraszamy na spotkanie z pracownikiem Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa, który podczas webinaru opowie o tym jak założyć własną firmę.
więcej o 6 powodów dla których warto założyć działalność gospodarczą w Krakowie