Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

17.07.2024
Wybrany Dzień

17.07.2024

Zapraszamy na spotkanie „Kariera Kick Start - pierwsze kroki w rozwoju zawodowym. Tajniki rekrutacji” czyli praktyczne wskazówki i ćwiczenia do przygotowania świetnego CV i rozmowy rekrutacyjnej. Webinar poprowadzi Patrycja Dec, absolwentka Psychologii w zarządzaniu UJ.
więcej o Kariera Kick Start - pierwsze kroki w rozwoju zawodowym. Tajniki rekrutacji [Webinar w ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy!”] BRAK WOLNYCH MIEJSC
Wkrótce

18.07.2024

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy świadomość swojej marki osobistej i znajomość metod komunikowania swoich mocnych stron nie tylko pomaga wyróżnić się spośród innych, ale także przygotowuje na przyszłość i pomaga odnieść sukces! Podczas tego webinaru omówione zostaną przykłady budowania marki osobistej, aby słuchacze mogli poznać praktyczne strategie, które pomogą im zbudować swój wizerunek przemawiający do pracodawców, partnerów biznesowych i wyróżniający ich spośród rówieśników.
więcej o Praktyczne strategie wykorzystania swojej marki osobistej [Webinar w ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy!”]

23.07.2024

Prawa związane z rodzajami umów, wynagrodzeniami, urlopami czy podstawowymi obowiązkami to podstawowe zasady, które każdy pracownik powinien znać. Bądź o krok przed konkurencją i poznaj je jeszcze zanim podejmiesz pracę! Zapraszamy na webinar z Państwową Inspekcją Pracy - już 23 lipca o godzinie 10:00.
więcej o Poznaj swoje prawa - zanim podejmiesz pracę [Webinar w ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy!”]

24.07.2024

Świadomość celów zawodowych pomaga w planowaniu długoterminowej kariery oraz zrozumieniu jakie kluczowe działania są potrzebne do ich osiągnięcia. W ramach konsultacji indywidualnych będziemy pracować za pomocą kilku metod (SMART, SWOT, 5 - Dlaczego?) nad wyznaczeniem celów zawodowych.
więcej o Wyznaczanie celów zawodowych – konsultacje indywidualne [W ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy!”] BRAK WOLNYCH MIEJSC

25.07.2024

LinkedIn stał się niezbędną platformą dla osób poszukujących pracy, które chcą nawiązywać branżowe znajomości, budować sieci kontaktów zawodowych i odkrywać nowe możliwości kariery. Pomyśl o tym jak o dynamicznym CV i dowiedz się, jak sprawić, by Twój profil na LinkedIn stał się atrakcyjny dla rekruterów! Webinar w języku angielskim poprowadzi ekspertka z firmy AML RightSource.
więcej o How to make your LinkedIn profile attractive to Recruiters? [Webinar w języku angielskim w ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy!”]