Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,
którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem ↴

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia (coaching kariery, doradztwo zawodowe) jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl . Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

23.05.2022
Wkrótce

25.05.2022

więcej o Webinar AMS: Jak zaplanować ścieżkę kariery zawodowej?

27.05.2022

Jeżeli interesuje Cię praca w strukturach Unii Europejskiej, chcesz tworzyć i dbać o swoją przyszłość robiąc coś ciekawego na międzynarodową skalę, lubisz różnorodność kultur, obowiązków i środowiska to... dobrze trafiłeś/aś! Zapraszamy serdecznie na spotkanie online z Jakubem Moraczyńskim - Studenckim Ambasadorem Karier UE!
więcej o Możliwości pracy w strukturach unijnych - spotkanie z Ambasadorem Karier UE

27.05.2022

Chciałybyśmy podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat tego jak efektywnie uczyć się języków obcych. Dla wielu proces nauki języka może wydawać się drogą trudną, czasem wręcz nie do przejścia.My też tak kiedyś myślałyśmy! Obecnie w swojej codziennej pracy wykorzystujemy kilka języków obcych i nie zamierzamy na nich poprzestać! :)
więcej o Jak oswoić języki obce, by skutecznie realizować karierę zawodową? - szkolenie z firmą Marsh

31.05.2022

Podczas spotkania zostaną pokazane podstawy zarządzania projektami według metodologii PMI, co więcej, w takcie warsztatów skupimy się też na praktycznych ćwiczeniach.
więcej o Akademia ABB: Zarządzanie projektami

01.06.2022

więcej o Webinar AMS: Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę

02.06.2022

Biuro Karier UJ zaprasza na stacjonarne spotkanie z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
więcej o Spotkanie z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

03.06.2022

Już 3 czerwca, Shopee wraz Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w pierwszym wspólnym webinarze poruszą temat efektywnej komunikacji biznesowej w firmach wielokulturowych.
więcej o Webinar z Shopee: Efektywna komunikacja biznesowa w firmach międzynarodowych

03.06.2022

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, co w praktyce oznacza Diversity, Equity & Inclusion, do których w swoich ofertach nawiązuje tak wiele firm z różnych branży?
więcej o Webinar z Shell: Diversity, Equity & Inclusion - Bądź sobą i rozwijaj się w międzynarodowej organizacji

08.06.2022

więcej o Webinar Lufthansa Group Business Servies: Jak wykorzystać metodologie Lean w usługach?