Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ,

16.01.2021
Trwające

23.11.2020 - 01.02.2021

Jesteś studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką psychologii i zastanawiasz “co dalej”, “jak planować swoją ścieżkę kariery”? Nie jesteś pewny/pewna od czego zacząć? Znajdź siłę w fakcie, że nie jesteś sam/sama. Dołącz do grupy osób w podobnym położeniu, którzy chcą wymieniać się doświadczeniem i szukać najlepszych rozwiązań.
więcej o Razem do celu! – cykl spotkań mentoringowych dla studentów i absolwentów psychologii
Wkrótce
Staże i praktyki w instytucjach unijnych - spotkanie online

20.01.2021

Myślisz o pracy w instytucjach unijnych? Chcesz dowiedzieć się, jak odbyć praktykę lub staż w jednej z nich? Weź udział w spotkaniu online z p. Małgorzatą Pitalą – absolwentką prawa na UJ, aktualnie pracującą w Komisji Europejskiej.
więcej o Staże i praktyki w instytucjach unijnych - spotkanie online

20.01.2021

The CV Skills & Application learning session is for individuals looking to improve and receive feedback on their CV and how to apply for roles. You will learn what roles to apply for and learn the do’s and don’ts of how to create a stand out CV!
więcej o Recruitment Fundamentals - CV Skills and Application - online meeting with Majorel Polska

21.01.2021

Jak zachęcić siebie do działania? Jak określić swoje cele? Poznaj praktyczne wskazówki i tajniki motywacji podczas szkolenia realizowanego przez firmą AMS.
więcej o Szkolenie online: "Sekrety motywacji i osiąganie celów" z firmą Alexander Mann Solutions
Mentoring indywidualny: możliwości kariery po kierunkach ścisłych

22.01.2021

Biuro Karier UJ zaprasza do wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach mentoringowych z Absolwentem UJ! Studiujesz nauki ścisłe? Zastanawiasz się, co robić po studiach? Weź udział w indywidualnym cyklu mentoringowym z dr Wojciechem Kopec– absolwentem chemii w Zakładzie Chemii Fizycznej i Elektrochemii UJ.
więcej o Mentoring indywidualny: możliwości kariery po kierunkach ścisłych

26.01.2021

LinkedIn to największy profesjonalny serwis społecznościowy. Podczas webinaru dowiesz się jak wykorzystać jego możliwości w rozwoju kariery zawodowej.
więcej o Szkolenie online: Jak zbudować profesjonalną markę osobistą w serwisie LinkedIn?
Niemiecki rynek pracy – spotkanie online z Absolwentką UJ

28.01.2021

Co daje międzynarodowe doświadczenie zawodowe? Jak wzbogacić swój życiorys o zagraniczny wyjazd? O czym należy pamiętać planując wyjazd? Biuro Karier zaprasza na spotkanie online z Absolwentką UJ – dr Izabelą Wilkosz, która opowie o niemieckim rynku pracy.
więcej o Niemiecki rynek pracy – spotkanie online z Absolwentką UJ
Podstawy Badań Klinicznych - szkolenie online (Brak wolnych miejsc!)

06.02.2021

Polski Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie (Clinical Research Organizations) we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza studentów i absolwentów UJ z kierunków medycznych, biologicznych, chemicznych i biotechnologicznych na bezpłatne szkolenia z Podstaw Badań Klinicznych.
więcej o Podstawy Badań Klinicznych - szkolenie online (Brak wolnych miejsc!)
Dobre praktyki kliniczne - szkolenie online

13.02.2021

Polski Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie (Clinical Research Organizations) we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza studentów i absolwentów UJ z kierunków biologicznych, chemicznych, biotechnologicznych i medycznych na bezpłatne szkolenia na temat Good Clinical Practicice GCP
więcej o Dobre praktyki kliniczne - szkolenie online