Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

maj 2024

20240523

Kariera Kick Start - pierwsze kroki w rozwoju zawodowym. Rekrutacja (spotkanie mentoringowe online)

Data: 23.05.2024
Czas rozpoczęcia: 17:00
Miejsce: Online, MS TEAMS
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/xyrMGSH8aQ

Poznaj praktyczne wskazówki i ćwiczenia do przygotowania świetnego CV i rozmowy rekrutacyjnej. Dołącz do spotkania mentoringowego online z absolwentką Psychologii w zarządzaniu UJ Patrycją Dec.

Agenda:

• Praca nad CV.
  • Praktyczne rady.
  • Przygotowanie odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas rekrutacji.
  • Jak unikać błędów podczas rozmowy o pracę.
  • Czym przekonać rekruterów do siebie.

Na spotkanie - ze względu na jego interakcyjność - obowiązuje limit 15 osób (liczy się kolejność zgłoszeń).

Mentorka:

Patrycja Dec - Team Leaderka, absolwentka Psychologii w zarządzaniu na UJ. Swoją karierę zaczynała od stanowiska stażystki, które po trzech miesiącach zamieniło się w pełnowymiarową pracę. Przeprowadziła dziesiątki rozmów rekrutacyjnych i doskonale wie na co należy zwrócić uwagę przygotowując swoje CV i jak je później „obronić”. Posiada doświadczenie w zarządzaniu, rekrutacji i rozwoju pracowników. Wierzy w znaczenie tworzenia inspirującej atmosfery, w której członkowie zespołu mogą rozwijać swoje umiejętności i osiągać cele zawodowe.

Kiedy? 23.05.2024, g.17:00-18:30

Gdzie? Online, MS TEAMS

Zapisy: wypełnij formularz (liczba miejsc ograniczona)