Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

kwiecień 2022

20220427

Arbeiten in einem multikulturellen Umfeld - szkolenie w języku niemieckim z firmą AMS

Data: 27.04.2022
Czas rozpoczęcia: 10:00
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/r/6dhS2vCWdH

Studierst Du Germanistik und Dein Traum ist es, in Deinem Berufsleben täglich Deutsch zu sprechen? Wenn ja - dann ist dieses Webinar genau das Richtige für Dich!

Während des Treffens wirst du nicht nur etwas über die Arbeit in einem internationalen Umfeld und kulturelle Unterschiede lernen, sondern auch darüber, was Sprachbarrieren beeinflusst und wie man mit ihnen umgehen kann.

Wir warten auf Dich! Wir sehen uns bereits am 27. April!

Datum: 27.04.2022

Zeit: 10.00-11.30

Registrierung für das Webinar: "Arbeiten in einem multikulturellen Umfeld"