Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

marzec 2023

20230308

Gra o Karierę: LinkedIn. Budowanie marki własnej

Data: 08.03.2023
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: online
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/v4xt313vkP

LinkedIn to platforma coraz powszechniej wykorzystywana w procesie rekrutacyjnym. Profil na LinkedIn często zastępuje już tradycyjne CV. Dowiedz się, jak go stworzyć, aby był skuteczny i jak za jego pomocą zbudować markę własną!

W programie:

• Sposoby budowania marki osobistej na rynku pracy.
  • Jak stworzyć skuteczny profil na LinkedIn?
  • Wykorzystywanie opcji LinkedIn w poruszaniu się na rynku pracy.

Spotkanie w formie webinaru on-line w ramach ogólnopolskiego wydarzenia Gra o Karierę 2023.

Data: środa, 8.03.2023, godz.10:00-11:30

Miejsce: online, MS Teams

Zapisy: formularz zgłoszeniowy

Limit miejsc: 40 osób.

Prowadząca: Katarzyna Zawodny-Grociak, doradczyni zawodowa, ACC ICF coach kariery, trenerka Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.