Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

marzec 2023

20230310

Gra o Karierę: Etat czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach? Panel dyskusyjny

Data: 10.03.2023
Czas rozpoczęcia: 12:00
Miejsce: online
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/9nzXKrztX3

Pójść do pracy czy założyć własną firmę? Nie możesz się zdecydować? Masz wątpliwości, które rozwiązanie jest dla Ciebie lepsze? Weź udział w spotkaniu online z ekspertami rynku pracy. Porozmawiamy o plusach i minusach pracy na etat i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Będziemy rozmawiać również m.in. o budowaniu ścieżki kariery, o dylematach związanych z wejściem na rynek pracy, zastanowimy się, co zrobić, by wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie. Oczywiście, będzie również czas na pytania.

Panel dyskusyjny on-line w ramach pasma wspólnego podczas ogólnopolskiego wydarzenia Gra o Karierę 2023.

Data: piątek, 10.03.2023, godz. 12:00-13:00

Miejsce: online, platforma WebEx

Zapisy: formularz zgłoszeniowy

W dyskusji wezmą udział:

Łukasz Gacek – koordynator Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (Uniwersytet Jagielloński).

Marek Kubik - Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o., pomysłodawca stworzenia marki dla biznesu Invest in Szczecin, inicjator wielu przedsięwzięć związanych z branżą usług nowoczesnych w Szczecinie.

Dorota Pisula – doradczyni zawodowa, kierowniczka Biura Karier Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.