Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

grudzień 2023

20231205

Poznajmy się bliżej! Biuro Karier UJ na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Data: 05.12.2023
Czas rozpoczęcia: 9:00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4, hol główny (poziom 0)

„Poznajmy się bliżej” to zaplanowany na rok akademicki 2023/2024 cykl spotkań, w którym nie musicie przyjeżdżać do Biura Karier, aby poznać naszą ofertę dla studentów – to my przyjeżdżamy do Was! Spotkajmy się już 5 grudnia (wtorek) podczas pierwszego z nich na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Zapraszamy do naszego stanowiska w holu głównym Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej (poziom 0) w godzinach 9:00-14:30! Tego dnia będziecie mogli:

• poznać ofertę Biura Karier UJ dla osób studiujących i dowiedzieć się, jak możemy Wam pomóc w rozwoju umiejętności zawodowych oraz w wytyczaniu ścieżki kariery,
  • wziąć udział w speed consultingu - darmowej konsultacji swojego CV w wersji demo (ok. 10 minut), podczas której nasza doradczyni zawodowa podpowie, jak w łatwy sposób możecie uatrakcyjnić swój dokument*,
  • porozmawiać z przedstawicielkami Biura i otrzymać informacje z pierwszej ręki dotyczące zarówno tego, jak możemy Was wesprzeć w poszukiwaniu pracy i/lub wyróżnieniu się na rynku pracy, jak i naszych usług: doradztwa zawodowego, szkoleń, warsztatów, Targów Pracy, mentoringu z absolwentami innych,
  • sprawdzić swoją wiedzę o Biurze Karier UJ – dla pierwszych 10 osób, które odpowiedzą na pytania poprawnie przewidujemy skromne upominki (w końcu to prawie mikołajki 😉)!

*WAŻNE! Aby wziąć udział w speed consultingu należy koniecznie mieć ze sobą CV (najlepiej w wersji drukowanej, ewentualne w wersji elektronicznej, którą będziecie mogli szybko otworzyć na urządzeniu mobilnym). Konsultacje będą miały charakter spontaniczny, tzn. będą odbywały się na bieżąco w miarę podchodzenia chętnych do naszego stoiska, nie prowadzimy zapisów ani rezerwacji miejsc.

Na spotkanie zapraszają Emilia Latała-Cudecka – psycholożka, doradczyni zawodowa (w tym doradczyni zawodowa dla osób z niepełnosprawnościami) w Biurze Karier UJ oraz Joanna Wrona zajmująca się organizacją i promocją wydarzeń Biura Karier UJ, a także współpracą z pracodawcami. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą obecnością na WZiKS w dniu 05.12 zapraszamy do kontaktu – joanna1.wrona@uj.edu.pl.

Wpadajcie i… poznajmy się bliżej! Do zobaczenia! 😊